'73 Skyline Trad Cap - Patagonia

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
890 Kč
Skladem

Kšiltovka Patagonia  '73 Skyline Trad Cap Umber Brown

Tato šestipanelová pokrývka hlavy z organické bavlny s okrajem vyrobeným z plně vysledovatelných 100% recyklovaných rybářských sítí NetPlus® od Bureo má nastavitelné zapínání a je připravena na cokoli. 

Název kšiltovky odkazuje na grafické riffy Skyline z roku 73 na předním štítku kšiltovky, kterou značka Patagonia použila na své první produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz