Antonyo Marest x Trendsplant Lifeguard Swim Shorts

Neohodnoceno
Značka: Trendsplant
1 790 Kč
Vyprodáno Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

LIMITOVANÁ EDICE

Jednou z věcí, které mi časté cesty do Miami přinášejí, je naplnění mé mysli ikonami, barvami, vjemy a zážitky, které mi žádné jiné město nedokázalo poskytnout.

Právě tyto vjemy jsem zvažoval přenést do města, kde jsem vyrůstal. To, na které si vždycky vzpomenu, i když je daleko, a které má s Miami pramálo společného, pokud se na něj díváme správnou optikou.

Pomocí chromatické škály, která definuje mou práci, představují tyto barvy a tvary naše vody, východy slunce a počátky s ikonografií, která má za cíl vyznačit před a po našich plážích. Geometrický vzor černé a bílé navíc připomíná tradiční deštníky z 80. let.

Je mocné, že tyto ikony byly vytvořeny z materiálů z naší země, rukama a řemeslnou zručností lidí, kteří zde vyrostli. Cítím, že tato energie se projevuje v díle, které je pro mě nabité významem.

Tento projekt byl jedním z nejintenzivnějších, které jsem ve své kariéře řešil, s dlouhými čekacími lhůtami a neúnavnou prací od počátečního přístupu k jeho dokončení.

Vždy jsem se snažil dát Středozemnímu moři a našim plážím to, co si zaslouží. Důležité místo na mapě. Pomáhat jim dále rozšiřovat jejich výhody tím, že získají ty jedinečné atributy, které každý cestovatel hledá při návštěvě naší milované země, Alicante.

Naši společnou cestu se SEAQUAL INITIATIVE jsme zahájili v roce 2019, kdy jsme celou naši kolekci plavek vyrobenou z běžného polyesteru převedli na tuto certifikovanou přízi SEAQUAL® YARN vyrobenou z upcyklovaného mořského plastu.

Výsledkem jsou plavky stejné kvality s ještě rychlejším schnutím.

Tělo plavek i vnitřní trup jsou vyrobeny z materiálu SEAQUAL® YARN, lze je prát v pračce, mají standardní střih a jsou vybaveny stahovací šňůrkou a pružným pasem pro dokonalé přizpůsobení. Kapsy v bočních švech a zadní kapsa se zapínáním na suchý zip.

SEAQUAL INITIATIVE spolupracuje s nevládními organizacemi, rybáři, úřady a místními komunitami, aby pomohla vyčistit naše oceány. Mořské odpadky z našich pláží, dna a hladiny oceánů, řek a ústí řek jsou sbírány v rámci úklidových programů. Poté je roztříděn na různé druhy materiálů a plastová část je partnery SEAQUAL INITIATIVE vyčištěna a přeměněna na upcyklovaný mořský plast, z něhož se mimo jiné tká tato surovina používaná na kalhoty. Je plně sledovatelná a má certifikáty a licence jak pro suroviny, jako dodavatele, tak pro nás jako značku.

Plavky Trendsplant obsahují přibližně 11 plastových lahví (180 gramů).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánské plavky z tkaniny SEAQUAL™
Polyesterová příze vyrobená z PET lahví sebraných z oceánu.
Rychleschnoucí
Vnější strana: 100% polyester SEAQUAL™
Vnitřní strana: 100% polyester SEAQUAL™
Standardní střih
Tkáno, sublimováno, stříháno a šito 100% v Portugalsku.

Mladá udržitelná značka ze Španělského Alicante. V logu má slona, který symbolizuje dlouhověkost, nomádství a noblesu. Všechny tyto atributy se slučují v produktech Trendsplant. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz