Closer to the Ground by Dylan Tomine (Patagonia paperback book)

Akce
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
590 Kč –20 %
Closer to the Ground by Dylan Tomine (Patagonia paperback book)
590 Kč –20 % 472 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vydalo nakladatelství Patagonia®, aktualizované a revidované v novém formátu s plnobarevnými fotografiemi a sezónními, rodinnými recepty, poutavé monografie, které sledují Dylana Tomina a jeho rodinu ve čtyřech ročních obdobích při lovu lišek, lovu lososů, kopání škeblí. Shromážděte se u kuchyňského stolu, abyste si užili plody své práce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepracovaná a aktualizovaná verze s recepty a barevnými fotografiemi sleduje rodinu, která prochází čtyřmi ročními obdobími; loví lišky, loví lososy, kope škeble a schází se u kuchyňského stolu, aby si vychutnala plody své práce. Kniha plná přírodopisu a mnoha chutných pokrmů. 256 stran s barevnými fotografiemi.

Formát: Paperback
Tituly: Dylan Tomine

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz