Closer to the Ground by Dylan Tomine (Patagonia paperback book)

Neohodnoceno
Značka: Patagonia
590 Kč
Skladem

Vydalo nakladatelství Patagonia®, aktualizované a revidované v novém formátu s plnobarevnými fotografiemi a sezónními, rodinnými recepty, poutavé monografie, které sledují Dylana Tomina a jeho rodinu ve čtyřech ročních obdobích při lovu lišek, lovu lososů, kopání škeblí. Shromážděte se u kuchyňského stolu, abyste si užili plody své práce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revised and updated with recipes and full-color photographs throughout Closer to the Ground follows a family through the four seasons; hunting for chanterelles fishing for salmon digging clams and gathering at the kitchen table mouths watering to enjoy the fruits of their labor. A book filled with weather natural history and many delicious meals. 256 pages with full-color photos throughout.

Format
  • Paperback
Credits
  • by Dylan Tomine

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz