Kniha Deus Ex Machina Motorcycles - In Benzin Veritas

Akce Novinka
Neohodnoceno
2 390 Kč –16 %
deus-ex-machina-motorcycles
2 390 Kč –16 % 2 000 Kč
Skladem

HISTORIE MOTOCYKLŮ DEUS CUSTOM

86, spočítejte je, 86 zakázkových motocyklů Deus láskyplně reprodukovaných na 332 stranách, aby vytvořily seismický nával stránkované radosti. Nejnovější z drtičů konferenčních stolků DxM oslavuje první opravdovou lásku společnosti prakticky ve všech jejích podobách. Tento svazek rychlosti zaznamenává výtvory na zakázku ze všech koutů vesmíru Deus: od excentrických jednoválcových motorů, které znějí jako sekačka až po elektrické hyperbike z uhlíkových kompozitů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naplánujte si cestu počínaje naším úplně prvním café racerem přes celé desetiletí a půl jawdropperů, z nichž každý je krásně vyfocený, mnoho šikovně ilustrovaných, vše vtipně popsané nenapodobitelným Gary Inmanem.

In Benzin Veritas je encyklopedie extravagantního inženýrství. Motorkářský magnum opus pro všechny milovníky mocného stroje svobody.

Kniha Deus 3.0

Deus ex Machina (bůh ze stroje) vstoupil do kulturního povědomí Austrálie v roce 2006 s několika úhledně upravenými motocykly a zvláštní představou, že něco dělat je zábavnější než jen něco vlastnit.

Deus ex Machina je o krok větší než značka: je to kultura. Naše otevřenost a nadšení působí na lidi, ať jsou kdekoli…Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz