Falls Organic Cotton Shirt - Passenger Clothing

Akce
Neohodnoceno
Značka: Passenger
1 790 Kč –20 %
Falls Organic Cotton Shirt - Passenger Clothing
1 790 Kč –20 % 1 432 Kč
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta

Vyrobeno v Portugalsku ze super měkké organické broušené bavlny. Každodenní styl s nadčasovými kořeny a dlouhou životností. Střih v našem charakteristickém střihu s důrazem na detail. Za každou koupi zasadíme strom. Vyrobeno ze 100% organické bavlny (145 g), která byla oboustranně česaná pro měkký povrch. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crafted in Portugal with a super soft Organic Brushed Cotton. All-day everyday style with timeless roots and long haul durability. Cut in our signature fit with attention to detail finishing. For ever order, we plant a tree. Made from 100% organic cotton (145g) which has been brushed both sides for a soft finish.

Považujeme se za šťastlivce, že nazýváme domovem The New Forest. Nachází se pár minut od pobřeží a lesa, oba tyto prvky jsou stálým zdrojem inspirace.

Náš étos je velmi jednoduchý. Naším cílem je sdílet to, co nás jako tým baví, a spojovat podobně smýšlející lidi prostřednictvím smyslu pro komunitu.

Existuje tolik lidí, kteří každý den snášejí krysí závody, ale stejně jako my neustále hledají dobrodružství a svobodu. Chceme lidi inspirovat, aby našli své vlastní cesty, posunuli své hranice a přijali svou vlastní cestu, ať už je jakákoli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz