Rugged Twill Ranger Backpack - Tan - Filson

Akce
Neohodnoceno
Značka: Filson
7 590 Kč –20 %
Rugged Twill Ranger Backpack - Tan - Filson
7 590 Kč –20 % 6 072 Kč
Skladem

Batoh je inspirován starými lesními batohy severozápadního Pacifiku. Je vyroben z těžké keprové bavlny odolné proti oděru a jistě vám vydrží po mnoho let. Tento moderní pohled na klasický batoh byl navržen s ohledem na praktičnost spolu s minimalistickým vzhledem. Olejem potažená charakteristická „cínová tkanina“ dokončuje tašku a nabízí ochranu před přírodními živly. Vyrobeno v USA 26,5 litru Vyrobeno ze 100% robustní keprové bavlny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Rugged Twill Ranger Backpack by Filson was inspired by vintage forestry packs of the pacific northwest. Constructed from a heavyweight abrasion-resistant, rugged twill cotton, it will be sure to last for years to come. This contemporary take on a classic backpack was designed for practicality alongside a minimalistic appearance. An oil-coated signature 'tin cloth' finishes the bag off and offers protection from the elements. Offered in an Otter Green colourway. Made in the USA 26.5 litre Made from 100% rugged twill cotton Classic cinch-top opening Padded back for added comfort Adjustable shoulders straps Daisy-chain webbing Laptop sleeve (up to 15")

Filson, založená v roce 1897, je předním dodavatelem konfekce a výrobcem zboží pro outdoorové nadšence. Postaveni na pověsti spolehlivosti jsme oblíbení mezi rybáři a lovci, inženýry a průzkumníky, námořníky a horníky a každým, kdo odmítá zůstat uvnitř.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz