Footloose Recycled Hoodie - Passenger Clothing

Akce
Neohodnoceno
Značka: Passenger
1 690 Kč –20 %
Footloose Recycled Hoodie - Passenger Clothing
1 690 Kč –20 % 1 352 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Vyrobeno z naší směsi recyklované a organické bavlny. Lehká vrstva pro každodenní dobrodružství. Mikina Footloose je mírně volnějšího a kratšího střihu, má širší tělo a širší výstřih. Tato prémiová opuková tkanina je vyrobena z naší směsi recyklované a organické bavlny (30% recyklovaná 70% organická), navržená tak, aby byla odolná a přitom zanechávala co nejmenší stopu. Organická bavlna odstraňuje škodlivé chemikálie a snižuje spotřebu vody, zatímco recyklovaná bavlna znovu využívá stávající materiály a zabraňuje zbytečnému odpadu na skládkách. Jedná se o látku střední hmotnosti 280 g s příjemným česaným vnitřkem pro maximální celodenní pohodlí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crafted with our Recycled & Organic Cotton blend. An easy going layer for the everyday adventure. The Footloose Hoodie is a slightly looser and shorter fit, that has a wider body and wider neckline. Featuring a water based print design. 30% Recycled 70% Organic Brushed Back Marl Cotton 280g This premium marl fabric is made from our Recycled and Organic Cotton blend, designed to be durable whilst leaving the smallest footprint. Organic Cotton cuts out harmful chemicals and reduces water consumption, whilst Recycled Cotton repurposes existing materials, preventing unnecessary landfill waste. This is a midweight 280g fabric with cosy brushed interior for the ultimate all-day comfort layer.

Považujeme se za šťastlivce, že nazýváme domovem The New Forest. Nachází se pár minut od pobřeží a lesa, oba tyto prvky jsou stálým zdrojem inspirace.

Náš étos je velmi jednoduchý. Naším cílem je sdílet to, co nás jako tým baví, a spojovat podobně smýšlející lidi prostřednictvím smyslu pro komunitu.

Existuje tolik lidí, kteří každý den snášejí krysí závody, ale stejně jako my neustále hledají dobrodružství a svobodu. Chceme lidi inspirovat, aby našli své vlastní cesty, posunuli své hranice a přijali svou vlastní cestu, ať už je jakákoli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz