Gestalten Family Adventures

Akce
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
792 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Create memories that last a lifetime. Family Adventures provides inspiration and guidance for vacations with your children.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Family Adventures: Exploring the World with Children

Máte duši dobrodruha? Tuto knihu po prvním otevření nebudete chtít dát z ruky. Najdete v ní plno tipů a inspirace, kam a jak vyrazit za rodinným dobrodružstvím. To vše s úžasnou grafikou v knize plné barev! Cestování s celou rodinnou umí být krásné a obohacující. Nové kultury, skvělí přátelé, nádherné krajiny a nové úhly pohledů, které rozvíjí osobnost vaši i vašich dětí. Family Adventures vám představí příběhy rodin na cestě za poznáním a zážitky. Od plavby kolem světa, přes spontánní víkendové výlety, cesty do divočiny až po průzkumy velkých měst. Užijte si stránky plné dobrodružství a praktických tipů, jak naplánovat výlet s vašimi blízkými. Sbalte si kufry, právě vyrážíme! Jazyk: angličtina Autoři: gestalten & Austin Sailsbury Publikováno: září 2020

Gestalten nadále aktivně přetváří způsob, jakým přistupujeme k publikování. S naší širokou nabídkou titulů se snažíme nejen zlepšit a obohatit životy našich čtenářů, ale neustále se zapojovat do okolní tvůrčí krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz