Knížka Gestalten Hit the road

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Víkendový výlet, delší dovolená mimo vyšlapané cesty nebo kočovná cesta kolem světa. Hit the Road představuje dodávky, terénní vozidla a jejich vášnivé majitele - a oslavuje život na cestách. Vydejte se na cestu - a nechte svou komfortní zónu za sebou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastupte na palubu čtyřkolového domova, který vám umožní svobodně pobývat, kdekoli chcete, kdykoli chcete a jakkoli chcete. Pozorujte ubíhající krajinu, následujte touhu vidět, co je hned za čárou obzoru, a unikněte z moderní monotónnosti. Ať už jde o příběh dvojice, která procestovala Španělsko, Portugalsko a Velkou Británii ve Volkswagenu T4 na cestě za obohacením svého kulinářského vzdělání, o putování z jednoho cípu Kanady na druhý za volantem Hondy Element s polární září jako průvodcem, nebo o skupinu přátel, kteří vytrvale jezdili Porsche 944 z Anglie do Kapského města: Hit the Road vás zve na sledování těchto nomádů a jejich cest s úžasnými fotografiemi a podrobnostmi o jejich neohroženém dopravním prostředku. Jízdy sahají od klasických Volkswagenů Bullis až po renovované přívěsy Airstream a nezastavitelné vozy 4x4. Od afrických pouští po zasněžené hory Mongolska: připravte se na cestu.

  • Vlastnosti:Plnobarevná, pevná vazba, 272 stran.
  • Formát: 21 × 26 cm

Gestalten nadále aktivně přetváří způsob, jakým přistupujeme k publikování. S naší širokou nabídkou titulů se snažíme nejen zlepšit a obohatit životy našich čtenářů, ale neustále se zapojovat do okolní tvůrčí krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz