Gestalten Surf Odyssey

Akce
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč –20 %
Gestalten Surf Odyssey
990 Kč –20 % 792 Kč
Skladem

Kultura jízdy na vlnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Surfování ve studené vodě, nejvzdálenější místa pro surfování, velkolepé fotografie, ilustrace a prkna na zakázku: Surfová odysea dokumentuje moderní kult surfování jako svébytné subkultury a způsobu života.

Surfování je mnohem víc než jen palmy a klišé plážových chlapců. Za mainstreamovým surfingem leží neprobádané moře kreativity, komunity a nezávislosti, které oslavuje pravou podstatu surfingu. Surfová odysea zobrazuje tuto současnou surfařskou kulturu: adrenalinový náboj surfování ve studené vodě, skličující treky africkým terénem vyvážené přívětivým chrámem nadšení na Bali, hledání přírody v její nejčistší podobě a odměnu za nalezení sebe sama. Ohromující snímky od průkopnických outdoorových fotografů a dojemné portréty hybatelů a hybatelek scény vyprávějí příběh o ježdění na vlnách, které se vzdaluje společenským normám a vstupuje do vodních vln dobrodružství.

Surfová odysea odhaluje surfaře jako mnohostranné duše a zdůrazňuje přirozené souvislosti mezi odpovědností k životnímu prostředí a vzrušením z překonávání nepřerušené vodní stěny a zároveň představuje výrobky a místa, která tvoří tuto jedinečnou komunitu.

  • Formát 24 x 20 cm
  • Vlastnosti: Plnobarevná, pevná vazba, 320 stran

Gestalten nadále aktivně přetváří způsob, jakým přistupujeme k publikování. S naší širokou nabídkou titulů se snažíme nejen zlepšit a obohatit životy našich čtenářů, ale neustále se zapojovat do okolní tvůrčí krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz