Gestalten The Great American Road Trip

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 090 Kč
Skladem

The Great American Road Trip

ROAM THE ROADS FROM COAST TO COAST
 

Co se týče přírody, USA nabízí vše: divoké hory, rozlehlé prérie, vyprahlé pouště, tropické lesy a jiné světové kaňony. A neexistuje lepší způsob, jak je prozkoumat, než je celoamerická aktivita: road trip.

Velký americký road trip - vydaný nakladatelstvím gestalten ve spolupráci s dobrodružnou značkou AETHER z Los Angeles - obsahuje fotografie Laury Austinové a spoluzakladatele AETHER Jonaha Smithe. Kniha přináší nový pohled na tuto velkolepou tradici a umožňuje čtenářům objevit 25 tras, které je přiblíží přírodě, ostatním lidem i jim samotným.

Kniha čtenáře zavede za hranice nádherné krajiny a ponoří se do místní historie, kultury, jídla a lidí. Čtenáři mohou ochutnat Texas nebo Maine, projet vlny Kalifornie nebo svahy Colorada, vrátit se po stopách podzemní železnice a vydat se po Blues Highway. Velký americký roadtrip vybízí jednotlivce, aby se vydali na otevřenou cestu, prozkoumali vnitrozemí a podnikli cesty, které promění bájné neznámo v pokladnici objevů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editors: gestalten, AETHER, & Laura Austin
Features: Full color, hardcover, stitch bound, 304 pages
Format: 22.5 × 29 cm, 9 × 11½  inches

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz