Gestalten Velo 3rd Gear

Akce
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč –20 %
Gestalten Velo 3rd Gear
990 Kč –20 % 792 Kč
Skladem

Velo 3. převodový stupeň: CYKLISTICKÁ KULTURA A PŘÍBĚHY

Jízdní kola jsou nová auta. Ať už jsou vyrobená na zakázku, elegantní, hravá nebo elektrická, jsou nejen dopravním prostředkem, ale mají i kulturní hodnotu. Velo 3rd Gear představuje nejlepší kola na světě spolu s jejich výrobci a souvisejícími produkty. jak stále více lidí považuje jízdní kola za nejlepší způsob dopravy, kola se vyvíjejí. Dnes se městskou dopravou prohánějí elektrokola. Celodřevěná kola se prohánějí po svazích. Nákladní kola převážejí vybavení a zboží. Řídítka se synchronizují s telefony a GPS bzučí skrze řídítka, což umožňuje navigaci bez pohledu do dálky. Tato kola, jejich výrobci a jezdci určují budoucnost poháněnou pedály. Velo 3rd Gear je přehlídkou nejžádanějších jízdních kol současnosti, nejnovějších designů a technologií a skutečně stylového oblečení souvisejícího s jízdními koly. Sdílí poutavé pohledy, příběhy a zkušenosti rostoucí komunity cyklistů po celém světě a představuje širokou škálu produktů a doplňků, které uspokojí její rozmanité potřeby a náročné estetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • Formát: Formát 24 × 28 cm
  • Vlastnosti: Sada je vybavena barevným potiskem, který je vhodný pro cyklisty
  • Barevné provedení, pevná vazba, 256 stran

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz