Gestalten Wildside

Akce
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč –20 %
Gestalten Wildside
990 Kč –20 % 792 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kouzelný život lovců a sběračů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lesy jsou plné možností: Vydejte se do přírody, potkejte houbaře, sběratele a badatele. Stavte chaty a vyhlídkové stezky, tvořte řemesla nebo se pusťte do inspirativních projektů. To je cesta do lesa.

Vstupte do lesa -útočiště a únik a domov. Někteří tam chodí na túry nebo na ryby. Lidé a projekty představené v této knize dělají mnohem víc. Přidejte se k nim, když sbírají med z divokých úlů a sbírají houby zpod tajemných dubů. Postavte si vlastní srub nebo vyhlídku v korunách stromů.

Cyklostezky, stezky pro pěší, dřevěná řemesla. Cokoli a cokoli, co vám umožní zažít les, architektonický i nehmotný. Díky profilům a esejům, které nás inspirují k tomu, abychom se vydali mimo vyšlapané cesty, a fotografiím, které nám zážitky přiblíží, je Wildside průvodcem moderních outdoorových aktivit. V básnických a ilustračních dílech Obiho Kaufmanna se odráží pocity a vibrace kalifornské divočiny. Pracuje v oblasti ochrany přírody a má vášeň pro obranu divočiny, jeho tvorba spřádá nit ekologického uvědomění a umělecké upřímnosti. Christian Watson prolíná tradici se svým pohledem mileniála. Zbavuje se technologií a pohodlí, aby mohl žít ve světě a v krajině. Juniper Ridge zachycuje vůni a podstatu divočiny; jejich oddaný tým je doma při výrobě u táboráku a při hledání ingrediencí mimo lesní cesty. Tito členové hereckého souboru a lovci a sběrači sdílejí radost, kterou jim přináší existence s přírodou a v ní, bok po boku s šuměním a vrčením přírody. Divočina je jejich společným vyprávěním.

  • Formát: Formát 22 × 28 cm
  • Vlastnosti: celobarevná, pevná vazba, 256 stran

Gestalten nadále aktivně přetváří způsob, jakým přistupujeme k publikování. S naší širokou nabídkou titulů se snažíme nejen zlepšit a obohatit životy našich čtenářů, ale neustále se zapojovat do okolní tvůrčí krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz