Jógamatka GRIP // Play 4mm - Ananasana

Neohodnoceno
Značka: Ananasana
2 900 Kč
Skladem

Jógamatka Play svým designem povzbudí tvou hravost, ale polaská smysl pro minimalismus. Najdeš v ní barvy i čistotu. GRIP je náš nejmodernější povrch jógamatky - materiál, který na dotek připomíná tu nejjemnější kůži. Zaručí stoprocentní spolehlivost i těm, kterým většina jógamatek prokluzuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice 77 kusů. 

 

〰️Tento povrch jógamatky doporučujeme pro všechny úrovně jogínů, od začátečníků až po instruktory 

〰️Rozšířili jsme na 68 cm.

〰️Prodloužili na 185 cm.

〰️Povrch jógamatky je absolutně neklouzavý

〰️Vhodné pro fitness i jiné pohybové aktivity


Unikátní systém dvou vrstev 2v1


Vrchní vrstva je vyrobena recyklovaného polyuretanu, který má naprosto rovný a hladký povrch. Oproti jógamatkám z mikrovláknaAnanasana by se tento povrch dal přitovnat k "pogumovanému". Je nejen velice jemný a příjemný na dotek, ale především zaručuje 100% neklouzavost.

Povrch zaručuje stabilitu i lidem, kterým se vůbec nepotí ruce a chodidla a ostatní jógamatky jim prokluzují. Pokud se vám naopak velmi potí ruce, doporučujeme jógamatky z mikrovlákna.


Spodní vrstva je vyrobena z přírodní gumy. Na kterémkoli podkladu absolutně neklouže, nekroutí se, a ani venku se nemusíte bát, že by vám ji odfouknul vítr. Navíc i přesto, jak je podložka pohodlná a měkká, je dostatečně pevná, aby ochránila před nerovnostní podkladu, jako např. kamínky apod.

 

Doporučujeme

〰️ Oproti jógamatkám z mikrovlákna se tyto nedají prát v pračce, nemají ale textilní povrch, proto je jejich údržba snadná (omyvatelný povrch).

〰️ Pro první 3 použití nedoporučujeme nosit světlé oblečení, potisk může lehce zabarvit nohy nebo ruce.


Materiál

  • přírodní guma
  • recyklovaný polyuretan 

 

Parametry


Délka: 185 cm 
Šířka: 68 cm
Tloušťka: 2 mm nebo 4 mm

 

Součástí balení je popruh na přenášení jógamatky.

Ananasana je česká udržitelná značka s produkty ryze autorských a originálních návrhů nejen potisků, ale i střihů. Majitelka má od počátku značky v lásce spolupráce se známými i dosud neznámými umělci, malíři, grafiky a designéry. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz