Let My People Go Surfing (Including 10 More Years of Business Unusual) by Yvon Chouinard

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
690 Kč
Skladem

V tomto nově přepracovaném vydání k 10. výročí Yvon Chouinard – legendární horolezec, podnikatel, ochránce životního prostředí a zakladatel společnosti Patagonia, Inc. – sdílí vytrvalost a odvahu, které se staly hlavou jedné z nejrespektovanějších a ekologicky odpovědných společností na světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Let My People Go Surfing je příběhem muže, který do svého podnikatelského života vnesl konání dobra a prožívání velkých dobrodružství - od mládí, kdy byl synem francouzského údržbáře v Kanadě, až po vzrušující a ambiciózní horolezecké výpravy, které inspirovaly jeho inovativní návrhy sportovního vybavení.

272 stran, celobarevná; více než 130 fotografií, z toho 70 nových ve druhém vydání; rozměry: 6,5" X 9,5"; vytištěno na 100% recyklovaném papíře z postkonzumního odpadu; brožovaná kniha; vyrobeno v USA

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz