Let My People Go Surfing (Including 10 More Years of Business Unusual) by Yvon Chouinard

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
690 Kč –20 %
Let My People Go Surfing - Patagonia
690 Kč –20 % 552 Kč
Skladem

V tomto nově přepracovaném vydání k 10. výročí Yvon Chouinard – legendární horolezec, podnikatel, ochránce životního prostředí a zakladatel společnosti Patagonia, Inc. – sdílí vytrvalost a odvahu, které se staly hlavou jedné z nejrespektovanějších a ekologicky odpovědných společností na světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

From his youth as the son of a French Canadian handyman to the thrilling, ambitious climbing expeditions that inspired his innovative designs for the sport's equipment, Let My People Go Surfing is the story of a man who brought doing good and having grand adventures into the heart of his business life-a book that will deeply affect entrepreneurs and outdoor enthusiasts alike.

272 pages, full color throughout; over 130 photos, including 70 new to the second edition; dimensions: 6.5” X 9.5”; printed on 100% postconsumer-waste recycled paper; paperback book; made in the USA

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz