M's Cap Cool Daily Graphic Shirt - Feather Grey - Patagonia

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 190 Kč –20 %
M's Cap Cool Daily Graphic Shirt - Feather Grey - Patagonia
1 190 Kč –20 % 952 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Náš nejuniverzálnější technický top je vyroben pro použití na stezkách nebo na vodě s odolnou kontrolou zápachu HeiQ® Fresh a ochranou proti slunci 50+ UPF. Tyto svršky jsou navrženy tak, aby vám zajistily pohodlí, když tvrdě pracujete v chladných až horkých podmínkách, a jsou vyrobeny z 50–100 % recyklovaného polyesteru. Šité s certifikací Fair Trade™. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Set-in sleeves for enhanced movement and fit
  • Stretch fabric provides enhanced comfort during activities both in and out of water
  • Made with miDori™ bioSoft for added wicking and softness and HeiQ® Fresh durable odor control to keep things fresh
  • 50+ UPF sun protection
  • Artists by color code: Neil Hubert (FHWH FZSE); Jeff Canham (TVCX); Patagonia original art based on art by Lucas Dorward (FGYX); Patagonia original art (PLFE BOLF BOLW SGYX BIBX MGOX AIRX)
  • Fair Trade Certified™ sewn
Weight
  • 127.57 g (4.5 oz)
Fabric
  • Solids: 3.7-oz 100% recycled polyester jersey. Heathers and cross-dyes: 3.7-oz 100% polyester (50% recycled) jersey. All with miDori™ bioSoft for added wicking and softness HeiQ® Fresh durable odor control and 50+ UPF sun protection. Fabric is certified as bluesign® approved. Fair Trade Certified™ sewn

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz