Magda Ševčík X Ananasana - Yogamatka 1,5mm

Neohodnoceno
Značka: Ananasana
3 300 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dílo, které nemusí netknutě tvrdnout za sklem v zaprášeném rámu. Umění na dotek. V tichu svého ateliéru přenáší své myšlenky na plátna všech tvarů sytými pastelovými barvami. Tvoří moderní abstraktní díla, ze kterých ti může jít hlava kolem nebo tě dostat do totálního zenu. Jmenuje se Magdalena Ševčík, žije a tvoří v Brně a ve spolupráci s námi vytvořila dílo v limitované edici 55ks. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouho připravovaná spolupráce s nadanou malířkou Magdalenou Ševčík je na světě.  Dílo, které může vlastnit pouze 55 lidí na celém světě.

  

Informace o jógamatkách:

 

ODLIŠ SE - Bojuj s nudou! Každý design je limitovaná edice. Na celým světě. Fakt. 

NEKLOUZEJ - Jestli se chceš klouzat, jdi na hřiště, ne na jógu.

POMÁHEJ PŘÍRODĚ - 100% recyklovatelné, proč? Protože na betonu houby nerostou. 

PODPORUJ - koho? Malé lokální firmy. Protože ve svíčkový máš cibuli ze Španělska, i když sousedům roste na zahradě. Náš kaučuk roste na Sumatře, ale my ho přinášíme k tobě domů, protože u nás neroste :) 

BAV SE - prostě jen tak. Ať je život veselejší.

 Jógamatky si můžeš dopřát ve třech různých tloušťkách:

 

1mm, tahle hubeňourka je v naší rodině nejmladší. Má všechny výhody 1,5mm jógamatek, navíc je ještě lehčí, ohebnější a co víc? Dokonce jí můžeš použít jako erární ručník! 

 

1,5mm jógamatka je vhodná zejména pro cestování a časté přenášení, její obrovskou výhodou jsou rozměry, můžeš jí nejen srolovat, ale i poskládat jako kus oblečení a pohodlně ji nosit i uvnitř batohu, který není pro nošení jógamatky určený. Nemusíš být ale žádný velký cestovatel, aby sis tuhle krásku pořídil/a, nejvíce se nám totiž osvědčilo, když si jí budeš brát na lekce do svého oblíbeného studia a rozložíš si svou Ananasánku na jejich podložku, čímž si vytvoříš svoje místečko - hygienické a pohodlné. Tato jógamatka je také vhodná do přírody, na trávě se na ní nejen skvěle cvičí, ale můžeš si ji vzít i na piknik nebo jen tak posedět do parku. :)

 

3,5mm jógamatkou nemůžeš nikdy udělat chybu. Je to mazlík, určitě se ti nestane, že by ses necítil/a pohodlně. Její obrovskou výhodou je opora, kterou poskytuje, kolena a lokty se budou cítit jako v bavlnce.  3,5mm Ananásci s námi dokonce jezdí i kempovat, strčí totiž do kapsy kdejakou karimatku! S její vyšší váhou se nemusíme trápit, protože narozdíl od jiných sportů jogín nepotřebuje boty. :)

 

Všechny jógamatky je možné prát max. na 30°C v pračce bez použití aviváže.

 


Unikátní systém dvou vrstev 2v1


Vrchní vrstva je vyrobena z mikrovlákna, které je nejen velice jemná a příjemné na dotek, ale především zaručuje 100% grip.
Čím více se vám potí ruce, tím lépe podložka drží. Zní to jako z teleshoppingu, ale opravdu je to možné.


Spodní vrstva je vyrobena z přírodní gumy. Na kterémkoli podloží absolutně neklouže, nekroutí se a ani venku se nemusíte bát, že by vám ji odfouknul vítr. Navíc i přesto, jak je podložka pohodlná a měkká, je dostatečně pevná, aby ochránila před nerovnostní podloží, jako např. kamínky apod.

Unikátní materiály, které jsou použité pro výrobu ananasana jógamatek jsou přírodní a tedy 100% ekologicky recyklovatelné.


Materiál:

  • přírodní guma
  • recyklované mikrovlákno
  • barveno sojovými barvami

 

Parametry:


Délka: 183cm 
Šířka: 61cm
Tloušťka: 1mm 1,5mm, 3,5mm

Váha:

1mm/ 1kg
1,5mm/ 1,7kg
3,5mm/ 2kg 

Ananasana je česká udržitelná značka s produkty ryze autorských a originálních návrhů nejen potisků, ale i střihů. Majitelka má od počátku značky v lásce spolupráce se známými i dosud neznámými umělci, malíři, grafiky a designéry. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz