Palo Santo - Incense Cones - wxy.

Akce
Neohodnoceno
Značka: wxy.
690 Kč –20 %
Palo Santo - Incense Cones - wxy.
690 Kč –20 % 552 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

20 vonných vonných kuželů palo santo ve značkové betonové krabičce wxy. každý výrobek obsahuje mosaznou destičku, do které můžete zapálit vonný kužel. betonovou krabici znovu použijte poté, co byly všechny vaše kornouty použity k uložení drobností nebo jako miska na mýdlo. 
 
postup: umístěte kužel do přiložené mosazné desky. zapalte špičku kužele zápalkou nebo zapalovačem a po 10-15 sekundách sfoukněte plamen. kužel pak bude hořet asi 15 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 20 fragranced incense cones
  • Concrete branded box
  • Brass holder to light incense cone
  • With Each Purchase Of A WXY. Product We Donate 3% Of Profits To A Charitable Organisation Or Project.

 

Our hand poured UK made products contain no animal derived materials or parabens. We use recyclable materials wherever possible and virtually no plastics. For a great, clean burning results, we use a 100% plant based wax, which is palm free.

We design our fragrances to evoke states of mind and unspoken sensations that only smell can communicate. Our aesthetic is clear and simple, looks good in any room and lets the smells do the talking.

Čistší, lepší a poctivější vůně pro váš domov. 100% rostlinné voskové svíčky, vonné oleje bez parabenů. Vysoce kvalitní vůně, realistické ceny a vyrobené ve Velké Británii. Naše vůně navrhujeme tak, aby evokovaly stavy mysli a nevyslovené vjemy, které dokáže komunikovat pouze vůně. Naše estetika je jasná a jednoduchá, vypadá dobře v každé místnosti a nechává mluvit vůně. 

Naše ručně lité produkty vyrobené ve Spojeném království neobsahují žádné živočišné materiály ani parabeny. Všude, kde je to možné, používáme recyklovatelné materiály a prakticky žádné plasty. Pro skvělé a čisté výsledky hoření používáme 100% rostlinný vosk, který neobsahuje palmový olej.

S každým nákupem produktů WXY. věnujeme 3 % ze zisku charitativní organizaci nebo projektu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz