Patagonia P-6 Label Maclure Hat

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 390 Kč
Skladem

Tato nastavitelná čepice s předním štítkem je stejně nadčasová jako všestranná a hodí se na zdolávání vrcholů, do společnosti i na hledání samoty. Je vyrobena z organické bavlny, má lem ze 100% recyklovaných rybářských sítí NetPlus®, klasický pětipanelový design a střih do poloviny korunky. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plátno ze 100% organické bavlny
Tělo kšiltovky a vnitřní potní pásek jsou vyrobeny z organického bavlněného plátna pro pohodlí bez svědění.
Vnitřní okraj je vyroben z odolného recyklovaného PTFE NetPlus®, materiálu vyrobeného z recyklovaných rybářských sítí.
Pětipanelová čepice se středním střihem korunky
Páska na koruně je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru.
Nastavitelné zapínání na posuvný zámek s elastickým popruhem

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Země původu
Vyrobeno v Číně.

Hmotnost
94 g

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz