Patagonia P-6 Logo LoPro Trucker Hat - Forge Grey

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 090 Kč –20 %
Patagonia P-6 Logo LoPro Trucker Hat - Forge Grey
1 090 Kč –20 % 872 Kč
Skladem

Featuring a brim made with Bureo's fully traceable NetPlus® 100% recycled fishing nets, our closer-fitting trucker hat has an organic cotton front, a recycled-polyester mesh back and an adjustable snap closure. Fair Trade Certified™ sewn.

Recycled

68% of our fabrics this season are made with recycled materials. Less than 10% of fibers produced globally are made with recycled materials.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Six-Panel Trucker Design with Ball-Cap Fit

  Six-panel, mesh-back trucker hat with traditional ball-cap fit and snap back-strap closure

 • 100% Organic Cotton Fabric

  Organic cotton canvas front and headband

 • Brim Made of 100% Recycled Fishing Nets

  Brim made of NetPlus® 100% recycled fishing nets

 • Supporting the People Who Made This Product

  Fair Trade Certified™ sewn, which means the people who made it earned a premium for their labor

 • Country of Origin

  Made in Vietnam.

 • Weight

  85 g (3 oz)

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz