Patagonia Recycled Wool Sweater

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
3 690 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

The Recycled Wool Sweatshirt from Patagonia is simply a piece of well-being. From the wonderful plait knit to the rib knit cuffs to the super comfortable and sustainable fabric blend, everything is right with this sweater.

With recycled wool and recycled polyamide, the sweater conserves the planet's valuable resources, and thanks to the natural climate management and the warmth of the wool, it is great to wear. 

With its hip-length cut and fine pattern, the Recycled Wool Sweatshirt is definitely a highlight in the winter wardrobe.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Weight: 408 g Reference size: medium size Fit: regular Extras: ribbed cuffs

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává a prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz