Portland Beach Recycled Towel - Passenger clothing

Akce
Neohodnoceno
Značka: Passenger
1 090 Kč –20 %
Portland Beach Recycled Towel - Passenger clothing
1 090 Kč –20 % 872 Kč
Skladem

Plážová osuška Portland je vyrobena z naší směsi recyklovaných plastů. Klasická plážová osuška, kterou si vezmete kamkoli, inspirovaná oceánem. Měkká a rychle schnoucí, pohodlně se balí a je dodávána bez plastového obalu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plážová osuška Portland je vyrobena z naší směsi recyklovaného plastu. Klasická plážová osuška, kterou si můžete vzít kamkoli, je inspirována ponořením do oceánu podél silnice 101. Je měkká a rychleschnoucí, příjemně se balí a dodává se bez plastových obalů.

Považujeme se za šťastlivce, že nazýváme domovem The New Forest. Nachází se pár minut od pobřeží a lesa, oba tyto prvky jsou stálým zdrojem inspirace.

Náš étos je velmi jednoduchý. Naším cílem je sdílet to, co nás jako tým baví, a spojovat podobně smýšlející lidi prostřednictvím smyslu pro komunitu.

Existuje tolik lidí, kteří každý den snášejí krysí závody, ale stejně jako my neustále hledají dobrodružství a svobodu. Chceme lidi inspirovat, aby našli své vlastní cesty, posunuli své hranice a přijali svou vlastní cestu, ať už je jakákoli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz