Quiet Life Crush Color 5 Panel Camper Hat

Akce
Neohodnoceno
1 490 Kč –20 %
Quiet Life Crush Color 5 Panel Camper Hat
1 490 Kč –20 % 1 192 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

The Quiet Life comes up with another fresh 5 Panel Camper Hat, a flavorful low rise construction equipped with subtle TQL branding as well as all essentials that raise the comfort level of this fine headgear item.

The vintage The Quiet Life Crush Color Block 5 Panel Camper Hat is equipped with the following features:


Detailní informace

Detailní popis produktu

• woven The Quiet Life label on front panel
• adjustable nylon strap with side-release buckle plus TQL flag label at the rear
• tonal metal eyelets at vent holes
• interior includes taped seams and a moisture-absorbing sweatband
• 100% cotton crushed fabric

ABOUT THE QUIET LIFE

Andy Mueller byl vychován na středozápadě na zdravé stravě BMX, skateboardingu, hudbě a časopisech. V raném věku se Andy stal závislým na umění tvorby obrázků a fotografování. V roce 1993 Andy založil OhioGirl Design, malé designové/foto/filmové studio. V roce 1997 Andy založil "The Quiet Life" s několika přáteli z OhioGirl.

Kromě The Quiet Life Andy pracuje na plný úvazek v Girl Skateboards jako člen nechvalně známého „Art Dump“. Andyho hlavní povinností ve společnosti Girl je art direct dívčí obuvnické společnosti Lakai Limited Footwear, ale také navrhuje grafiku skateboardových palub pro Girl Skateboards a Chocolate Skateboards, fotí pro Fourstar, Ruby a další značky v rámci Girl a přispívá i jinde, když to čas dovolí. Andy také pokračuje ve fotografování, designu a speciálních projektech na volné noze pod jménem OhioGirl a spoluřídí malý „indie“ hudební label s názvem OhioGold Records.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz