Roark Journey Button Up Shirt

Akce
Neohodnoceno
Značka: Roark
3 690 Kč –5 %
Roark Journey Button Up Shirt
3 690 Kč –5 % 3 490 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Často se stává, že nás naše cesty zavedou na cesty objevů, o kterých jsme neměli ani tušení. Nejinak tomu bylo i v letošní sezóně, kdy jsme vintage japonské vzory našli na těch nejnepravděpodobnějších místech.

Ve spolupráci s legendární tiskárnou Hoffman Fabrics of California vám s potěšením představujeme tuto kolekci vintage japonských vzorů ze 70. let. Nalezeno v Kalifornii, vytištěno v Japonsku.

Tato tkanina Journey Woven je vyrobena ze 100% bavlny a vyznačuje se ležérním límcovým střihem vhodným do většiny klimatických podmínek. Samotný vzor je originální japonský vzor ze 70. let 20. století, vytištěný v Japonsku pro společnost Roark.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna náprsní kapsa
Klasický střih s krátkým rukávem
Potisk Hoffman California Heritage
Zahnutý spodní lem
Materiály : 100% bavlna

Artefakty dobrodružství

Každou sezónu je kolekce inspirována příběhy, kulturou, klimatem a lidmi z cest do jiného bodu na mapě. Pátrání po Roarkovi začalo z touhy vyprávět příběhy zrozené z dobrodružství a objevů v podobě muže - je to ten barový dobrodruh, který na šest měsíců mizí do Mexika, aby se nakonec vynořil v Paříži popíjející Bordeaux s dcerou diplomata. . . Každou sezónu najdeme Roark v jiné části světa, jak vypráví příběhy o svých skutcích v rámci našeho produktu, na sociálních platformách a v tištěné knize v maloobchodě. Vyrábíme ročně dvě kolekce oblečení, zavazadel a drobností – artefaktů dobrodružství. Produkt a příběhy, které vytváříme, umožňují lidem objevovat sebe sama prostřednictvím autentického, neuctivého, nebezpečného a účelného dobrodružství na méně projetých cestách. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz