Titanový dřívkáč / vařič KEITH Titanium Backpacking Wood Stove

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Keith
1 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nabízí skvělé funkce a výkon při hmotnosti cca 318g. Přes své rozměry  125 x 125 x 160 mm si zachovává výborné vlastnosti hoření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Titanový dřívkáč / vařič KEITH Titanium Alloy Backpacking Wood Stove

Jedinečný a ultralehký titanový dřívkový vařič, známý jako "dřívkáč" nabízí skvělé funkce a výkon při hmotnosti cca 318g. I přes své rozměry  125 x 125 x 160 mm si zachovává výborné vlastnosti hoření, díky komínovému efektu. Nově lze tuto verzi použít také pro další typy paliv jako je tuhý / tekutý líh, případně hořlavý gel - kde dochází k rychlejšímu ohřevu díky nižší výšce vařiče.

  • Odolný, lehký a nezávadný materiál
  • Precizní zpracování výrobce, který je špičkou v oboru
  • Kompaktní rozměry a minimální hmotnost
  • Transportní přepravní obal 

Dřívkový vařič je pohodlnou variantou, když chcete v přírodě rozdělat oheň aniž byste potřebovali ohniště. Dřívkáč lze použít variabilně pro několik druhů paliv, ať už gel, tuhý líh nebo právě dřevěné klacíky, pro které je také určen. Pro opečení buřtů na ohni nebo uvaření vody v ešeusu tak nemusíte rozdělávat velký oheň, DŘÍVKÁČ vám naprosto postačí!

Velkou předností je, že se nejedná o otevřený oheň, tudíž lze posuzovat vařič jako jakýkoliv jiný plynový, benzínový i přesto, že jako palivo můžete použít jakékoliv dřevo. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti tento dřívkový vařič snadno složíte do kapsy aniž byste jej cítili. Vařič se skláda z 5 částí, které do sebe díky zámkovému systému snadno zapadnou.

 

Přední světový výrobce titanového nádobí a doplňků působící na americkém, asijském i evropském trhu. Firma je díky svým dlouholetým zkušenostem (založeno 2001) špičkou v oboru jejíž výrobky byly několikrát oceněny prestižní cenou ISPO Winner Award ASIA Outdoor Industry Silver Award. Své znalosti v oblasti zpracování titanu využila také, jako teprve druhá společnost na světě, k výrobě titanových zařízení schopných detekovat zemětřesení v podmořských hloubkách až 6096 metrů!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz