Travel More Recycled LS T-Shirt - Passenger Clothing

Akce
Neohodnoceno
Značka: Passenger
990 Kč –20 %
Travel More Recycled LS T-Shirt - Passenger Clothing
990 Kč –20 % 792 Kč
Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Vyrobeno z naší směsi recyklované a organické bavlny. V ústředí pro cestující hrdě visí jednoduchá zpráva „Travel More“. Skvělý kousek na vrstvení pro chladné podzimní noci u ohně.  Tato látka je vyrobena z naší směsi recyklované a organické bavlny (50 % recyklovaná a 50 % organická bavlna), která je navržena tak, aby byla odolná a přitom zanechávala co nejmenší stopu. Organická bavlna odstraňuje škodlivé chemikálie a snižuje spotřebu vody, zatímco recyklovaná bavlna znovu využívá stávající materiály a zabraňuje zbytečnému odpadu na skládkách. Jedná se o lehkou 160g tkaninu vytvořenou pro pohyb a celodenní pohodlí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crafted with our Recycled & Organic Cotton blend. A simple message hangs proudly in the Passenger HQ, 'Travel More'. A great layering piece for those chilly Autumn nights around the fire. 50% Recycled 50% Organic Cotton 160g This fabric is made from our Recycled and Organic Cotton blend, designed to be durable whilst leaving the smallest footprint. Organic Cotton cuts out harmful chemicals and reduces water consumption, whilst Recycled Cotton repurposes existing materials, preventing unnecessary landfill waste. This is a lightweight 160g fabric, created for movement and all-day comfort.

Považujeme se za šťastlivce, že nazýváme domovem The New Forest. Nachází se pár minut od pobřeží a lesa, oba tyto prvky jsou stálým zdrojem inspirace.

Náš étos je velmi jednoduchý. Naším cílem je sdílet to, co nás jako tým baví, a spojovat podobně smýšlející lidi prostřednictvím smyslu pro komunitu.

Existuje tolik lidí, kteří každý den snášejí krysí závody, ale stejně jako my neustále hledají dobrodružství a svobodu. Chceme lidi inspirovat, aby našli své vlastní cesty, posunuli své hranice a přijali svou vlastní cestu, ať už je jakákoli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz