Travel More Recycled LS T-Shirt - Passenger Clothing

Akce
Neohodnoceno
Značka: Passenger
990 Kč –20 %
Travel More Recycled LS T-Shirt - Passenger Clothing
990 Kč –20 % 792 Kč
Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Vyrobeno z naší směsi recyklované a organické bavlny. V ústředí pro cestující hrdě visí jednoduchá zpráva „Travel More“. Skvělý kousek na vrstvení pro chladné podzimní noci u ohně.  Tato látka je vyrobena z naší směsi recyklované a organické bavlny (50 % recyklovaná a 50 % organická bavlna), která je navržena tak, aby byla odolná a přitom zanechávala co nejmenší stopu. Organická bavlna odstraňuje škodlivé chemikálie a snižuje spotřebu vody, zatímco recyklovaná bavlna znovu využívá stávající materiály a zabraňuje zbytečnému odpadu na skládkách. Jedná se o lehkou 160g tkaninu vytvořenou pro pohyb a celodenní pohodlí. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Považujeme se za šťastlivce, že nazýváme domovem The New Forest. Nachází se pár minut od pobřeží a lesa, oba tyto prvky jsou stálým zdrojem inspirace.

Náš étos je velmi jednoduchý. Naším cílem je sdílet to, co nás jako tým baví, a spojovat podobně smýšlející lidi prostřednictvím smyslu pro komunitu.

Existuje tolik lidí, kteří každý den snášejí krysí závody, ale stejně jako my neustále hledají dobrodružství a svobodu. Chceme lidi inspirovat, aby našli své vlastní cesty, posunuli své hranice a přijali svou vlastní cestu, ať už je jakákoli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz