wxy. bed. Candle - Warm Musk and Black Vanilla

Akce
Neohodnoceno
Značka: wxy.
690 Kč –20 %
wxy. bed. Candle - Warm Musk and Black Vanilla
690 Kč –20 % 552 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

 

TEPLÉ PIŽŽO & ČERNÁ VANILKA 
 
Čistší, lepší a poctivější vůně pro váš domov. 100% rostlinné voskové svíčky, vonné oleje bez parabenů. Vysoce kvalitní vůně, realistické ceny a vyrobené ve Velké Británii. Musí být WXY. 
 
"Abyste si oblékli věci, uctívejte peřinu, ať to voní" 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 200g Candle
  • Hand Poured In The UK
  • 100% Plant Based Wax
  • Palm And Paraben Free
  • With Each Purchase Of A WXY. Product We Donate 3% Of Profits To A Charitable Organisation Or Project.

 

Our hand poured UK made products contain no animal derived materials or parabens. We use recyclable materials wherever possible and virtually no plastics. For a great, clean burning results, we use a 100% plant based wax, which is palm free.

We design our fragrances to evoke states of mind and unspoken sensations that only smell can communicate. Our aesthetic is clear and simple, looks good in any room and lets the smells do the talking.

Čistší, lepší a poctivější vůně pro váš domov. 100% rostlinné voskové svíčky, vonné oleje bez parabenů. Vysoce kvalitní vůně, realistické ceny a vyrobené ve Velké Británii. Naše vůně navrhujeme tak, aby evokovaly stavy mysli a nevyslovené vjemy, které dokáže komunikovat pouze vůně. Naše estetika je jasná a jednoduchá, vypadá dobře v každé místnosti a nechává mluvit vůně. 

Naše ručně lité produkty vyrobené ve Spojeném království neobsahují žádné živočišné materiály ani parabeny. Všude, kde je to možné, používáme recyklovatelné materiály a prakticky žádné plasty. Pro skvělé a čisté výsledky hoření používáme 100% rostlinný vosk, který neobsahuje palmový olej.

S každým nákupem produktů WXY. věnujeme 3 % ze zisku charitativní organizaci nebo projektu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz