Patagonia Scrap Everyday Cap - Unity Fitz: Glass Blue

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 190 Kč
Skladem

Čepice Scrap Everyday Cap využívá zbytky materiálu v klasickém šestipanelovém stylu. Je vyrobena ze zbytků 100% organické bavlny, které by jinak skončily na skládce, a brzy se stane vaší oblíbenou čepicí. Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno ze zbytků materiálů
Hlavní část těla a okraj vyrobeny ze zbytků látek jinak určených na skládku.

Šestipanelová konstrukce
Šestipanelová konstrukce poskytuje plné pokrytí

Podpora lidí, kteří tento výrobek vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, získali za svou práci prémii.

Země původu
Vyrobeno ve Vietnamu.

Hmotnost
96 g

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz