ECO Switch Spork - Midnight - Uco

Neohodnoceno
Značka: UCO Gear
390 Kč
Skladem

Ultimátní tvarová příborová sada je nyní ECO - vyrobená z recyklovaného polypropylenu. Vidlička Switch Spork ve složeném stavu v kompaktních rozměrech, ale přemění se na speciální lžíci, vidličku a nůž nebo se teleskopicky spojí a vytvoří mimořádně dlouhý SPORK, který je ideální pro nabírání potravin např. ze sáčků dehydrované stravy nebo pytlíků s Adventure Menu.

Snadno lze nabírat také cokoliv s hlubších nádob, po složení pak vytvoří skladný spork se lžičkou. Skvěle tak může posloužit nejen v lese při vašich bushcraftových aktivitách, ale také pro turistiku, piknik, kempink na pláži nebo v kanceláři, na benzince nebo na cestách za dobrodružstvím. UCO Switch Spork udělá vaše jídlo i daleko od domova příjemnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti a přednosti

  • Vyrobeno z odolného recyklovaného polypropylenu určeného pro styk s potravinami.
  • Konstrukce 4 v 1 poskytuje speciální lžíci, vidličku a nůž a navíc režim "příbor (spork) s dlouhým dosahem" .
  • Bezpečné pro potraviny podle FDA, bez BPA, bez ftalátů, vhodné do myčky nádobí, vhodné do mikrovlnné trouby.
  • Používejte lžíci a vidličku samostatně nebo je spojte dohromady konci k sobě pro větší délku.
  • Připevňovací body a opakovaně použitelný úchyt kompatibilní, abyste mohli vidličku připevnit k obalu nebo ji zavěsit.
  • Vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

UCO vychází ze slov Utility, Comfort a Originality. Společnost byla založena v roce 1971 v Redmondu ve státě Washington a přináší více než 40 let zkušeností v oblasti inovací a výroby outdoorových produktů a doplňků. Každý z produktů UCO je navržen s užitečnými funkcemi, díky nimž je váš čas venku bezpečnější a pohodlnější. S produkty, jako je lucerna Original Candle Lantern, které nabízejí skvělou funkčnost a jednoduchost použití, nebo zápalky Stormproof Matches, které vám pomohou přežít, se stala zn. UCO přední značkou v oblasti svítilen a pomůcek pro rozdělání ohně. V současné době jsou produkty UCO nedílnou součástí SURVIVAL vybavení BUSHCRAFT vybavení, zavazadel pro preppery stejně tak jsou oblíbené mezi outdoor a camping nadšenci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz