Campervans

Hymer Free 600 v limitované edici Campus je luxusní vestavba, která je díky své obratnosti ideální pro všechny typy výletů včetně poznávání měst. V autě jsou místa pro 4 cestující na jízdu a 4 místa na spaní. Doslova „game changer“ oproti ostatním vestavbám je zvedací střecha (v zimě dodáváme s originálním zateplením Hymer), která nabízí postel o rozměrech 200x135cm, která spolu se spodní postelí o rozměru 196x150cm umožní všem členům posádky nadstandardně komfortní spaní ve „dvou samostatných pokojích“. Náš Hymer je plně vybavený, včetně venkovního nábytku, sedačkou s Isofix, markýzou a možnosti držáku na 2 kola. Samozřejmostí je koupelna s chemickým WC, sprchou a plně vybavenou kuchyňkou disponující dřezem s teplou tekoucí vodou, plynovým vařičem, lednicí s mrazákem a veškerým příslušenstvím. Vůz vám vždy předáme čistý, s plnými bombami na plyn, 100l čisté vody, s lůžkovinami a sadou ručníků. Multimediální systém Pioneer s Apple Carplay/Android Auto a perfektně hrající repráček od Marshall s připojením Bluetooth, venkovní grill nebo třeba čaj a kávu berte jako malé detaily ke zpříjemnění cesty… Naší prioritou je, abyste si váš výlet náležitě užili! Hymer Free 600 je zkrátka ideální společník pro vaše příští dobrodružství.

Od 1900Kč/den. Rezervujte na info@roam.cz nebo na tel. 773604080

image_6487327 (2)

 

Mercedes Benz Marco Polo je duší dobrodruh a obytňák v kompaktním balení. S výškou pod 2 metry a spotřebou kolem 7 litrů nafty je to dokonalý společník pro vaše cesty za dobrodružstvím. Náš kousek z roku 2022 je nový model s automatickou 9stupňovou převodovkou, 2litrovým úsporným motorem, nezávislým topením a veškerou konektivitou sloučenou v multimediálním systému, můžete si tedy propojit svůj chytrý telefon s Apple Carplay/Andrioid auto. Pod vyklápěcí střechou se nachází prostorné, příjemné dvoumístné lůžko, které se o pohodlí postará bodově elastickými pružícími prvky pod matrací z pěnové hmoty. Ve spodní části vozu na sklopeném trojmístné lavici, vzniká prodloužením lůžka velká, rovná plocha až pro tři osoby. Zatmavená okna v zadní části, chrání před slunečními paprsky a spolu s praktickým závěsy také před zvědavými pohledy. S komfortními sedadly pro řidiče a spolujezdce otočenými dozadu vzniká v zadní části kolem vyklápěcího stolu pohodlný prostor pro společné stolování nebo plánování. Prostorný nákladový prostor pojme množství zavazadel a sportovního vybavení. K vozu dodáváme vnitřní ledničku, vařič, židle, stůl a adventure sadu nádobí.

Od 1900Kč/den. Rezervujte na info@roam.cz nebo na tel. 773604080

18D84731-C27F-46E8-80C4-F3A8D8BE7897

 

 

Carado CV600 Edition 15 z roku 2022 je vestavba se střešním stanem, který nabízí dvojlůžko a rozměrech 200x135cm. Spodní postel má rozměry 197x150cm. Výklopná střecha zajistí extra prostor pro vás a vaše děti, nahoře se pohodlně vyspí dva dospěl. Vzhledem k možnosti rozložit jídelní stolek a spodní sedačku na další lůžko, Carado zajistí spaní až pro 5 osob. Carado CV600 je luxusní vestavba, kterou se můžete vydat v naprostém komfortu zdolávat svá vysněná dobrodružství, dopomůže vám k tomu plně vybavená kuchyň s plynovými vařiči, lednicí s mrazákem, včetně kompletní sady nádobí a kuchyňského vybavení. O zábavu a komfort se stará multimediální systém s Apple Carplay/Android Auto, nebo třeba perfektně hrající Bluetooth repráček Marshall. Carado je vždy předáváno v perfektní kondici a plně vybavené, s plnými bombami na plyn, 100l čisté vody, s povlečením, lůžkovinami a sadou ručníků včetně nádobí, venkovního nábytku, markýzy, držáku na 2 kola a disponuje 2x Isofixem. Samozřejmostí je koupelna s chemickým WC a sprchou.. Carado CV600 je plně připraveno na vaše další dobrodružství!

Od 1900Kč/den. Rezervujte na info@roam.cz nebo na tel. 773604080

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz