Gestalten Boatlife

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 250 Kč –20 %
Gestalten Boatlife
1 250 Kč –20 % 1 000 Kč
Skladem

Boatlife

ŽIVOT A SVOBODA NA MOŘI

Život na lodi je kočovný život na vodě, neustálé objevování nových krajin a kultur a svoboda plout, kam vítr fouká. Od Baltského moře po jižní moře, od Arktidy po Antarktidu, každá mořská oblast má své kouzlo a momenty, které je třeba zažít, a dobrodružství, která je třeba zdolat.

Kniha vypráví zhruba třicet příběhů jachtařů, od sólo cestovatelů až po jachtařské rodiny. Pomocí fotografií, textů a ilustrovaných map je popsáno, jak vypadá život na vodě. Stále více lidí už nechce nebo nepotřebuje žít a pracovat doma a rádi vymění městský byt za funkční útulnost lodní kajuty. Ať už se jedná o plavbu po Baltském moři nebo o přeplutí Atlantiku, touha po další plavbě roste s každou další cestou - a lítost suchozemců.

O SPOLUVYDAVATELI
Katharina Charpian pracuje jako novinářka na volné noze a autorka pro známé časopisy o přírodě, cestování, interiéru a životním stylu. Rodačka z Hamburku sama žije od roku 2022 na desetimetrové lodi a se svým přítelem a teriérem se plaví kolem světa. Její dobrodružná plavba do Arktidy je součástí časopisu Boatlife ("Od poloviny zimy do poloviny léta k Severnímu mysu", strana 180).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydavatel: gestalten & Katharina Charpian
Celobarevná, pevná vazba, 256 stran
Formát: 22,5 × 29 cm

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz