Gestalten She Surf

Akce
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč –20 %
Gestalten She Surf
990 Kč –20 % 792 Kč
Skladem
Gestalten She Surf - kniha, která oslavuje rozmanitou, živou a angažovanou komunitu ženských jezdkyň, které sjíždí vlny po celém světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

She Surf: The Rise of Female Surfing

Komunita surfařů a životní styl těch, co žijí v rytmu vln, byly velmi dlouho prezentovány především muži. Dnes si v tomto barevném světě plném slunce, ale i silného přírodního živlu a mocné energie přírody získali své neochvějné místo i ženy. Některé z předních světových surfařek vypráví příběhy "sirén slaných vod". Svými příběhy čtenáře unesou na pouť po těch nejazurovějších zátokách Lauren L. Hill, Stephanie Gilmore z Austrálie nebo brazilská mistryně longboardu Chloe Calmon. Cesta po stránkách ale povede třeba i do šedesátých let a zapomenutých polynéských komunit surfařek. Kniha She Surf je zkrátka o tom, co to znamená být ženou ve světě surfingu a jak to dopadá, když vás krása oceánu přiměje k akci.

Format: 24 × 28 cm

Features: Full color, hardcover, 288 pages

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz