Gestalten The Oceans

Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 490 Kč –26 %
Gestalten The Oceans
1 490 Kč –26 % 1 090 Kč
Skladem

The Oceans

THE MARITIME PHOTOGRAPHY OF CHRIS BURKARD
 

Oceány jsou krví naší planety, zdrojem zázraků, krásy a inspirace. V této úchvatné fotografické knize nás Chris Burkard, světoznámý outdoorový fotograf a badatel, bere na cestu po sedmi mořích. Burkardův objektiv zachycuje ohromující rozmanitost a neustále se měnící krásu světových oceánů, od drsných břehů severního Atlantiku až po klidné vody tropů. S každým otočením stránky se čtenáři přenesou do jiného koutu zeměkoule a ponoří se do přírodní nádhery. Oceány jsou však víc než jen sbírka úchvatných fotografií. Je to výzva k akci, připomínka naléhavé potřeby chránit a zachovat naši křehkou modrou planetu. Burkard nás prostřednictvím svého umění vybízí, abychom oceány nevnímali jen jako zdroj, který je třeba využívat, ale jako zdroj úžasu a inspirace, který de- slouží našemu respektu a správcovství. Ponořte se do Oceánů a poznejte úchvatnou krásu hlubokých modrých vod světa.

CHRIS BURKARD je dobrodruh, fotograf, autor a kreativní režisér žijící v Kalifornii, známý především inspirativními fotografiemi přírodních scenérií z odlehlých oblastí světa, které zpřístupňuje milionům lidí na sociálních sítích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editors: gestalten & Chris Burkard 
Features: Full color, linen hardcover, stitch bound, 320 pages
Format: 24.5 × 33 cm, 9 ¾ × 13 inches

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz