Knížka Gestalten Wanderlust Europe

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 090 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

VELKÁ EVROPSKÁ TÚRA

Prozkoumejte nejúžasnější přírodní scenérie kontinentu po jeho nejmalebnějších a nejkouzelnějších stezkách.

Evropa nabízí úžasnou rozmanitost malebných krajin a spoustu okouzlujících stezek k prozkoumání. Putování Evropou vás zavede od Skotské vysočiny přes nekonečné pláže Baltského moře, skandinávskou tundru a majestátní vrcholky Alp, nedotčené vrcholky Balkánu, drsné pobřežní hory středomořských ostrovů až po romantická údolí řeky Rýn. Tento inspirativní zdroj vám nabízí poznatky, jak nejlépe poznat nádheru divoké přírody, provede vás krok za krokem odlehlými místy a ukáže vám dechberoucí pohledy na krajinu téměř nedotčenou člověkem. Najdete zde kombinaci tipů z první ruky s informativními mapami a řadou nádherných fotografií. Spolu s outdoorovým nadšencem Alexem Roddiem prozkoumáte dlouhé treky i kratší víkendové či jednodenní výlety za dobrodružstvím a klidem. Tato kniha je nejnovějším dílem řady Wanderlust z nakladatelství Gestalten.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • Formát: 23 × 29 cm
  • Vlastnosti: celobarevná, pevná vazba, 328 stran

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz