Knížka Gestalten Wanderlust

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
990 Kč
Skladem

Pěší turistika po legendárních stezkách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte svět krok za krokem. Wanderlust představuje legendární pěší trasy s lákavými mapami, praktickými tipy a inspirativními fotografiemi krajiny.

Úzká stezka Top Down Route, velkolepá El Caminito del Rey ve Španělsku, legendární poutní cesta Kumano Kodo v Japonsku nebo bájná turistická stezka v zemi obrů v Norsku - Wanderlust představuje legendární turistické trasy v okouzlujících koutech světa a v nejrůznějším terénu: tenký led i pouštní písek; pobřežní stezky i lesní cesty.

Úchvatné fotografie ilustrují cesty na ostré vrcholy, úžasné výhledy a fenomenální lokality. Díky mapám s vyznačením pozoruhodných míst a základním informacím a praktickým tipům Cama Honana, odborníka, který sám prošel mnoho z těchto tras, bude kniha Wanderlust vyhovovat jak neohroženým začátečníkům, tak zkušeným trekařům.

Ať už se jedná o novodobé transcendentalisty, nebo ty, kteří si prostě jen touží nezávazně odpočinout od konkrétní krajiny, Wanderlust umožňuje čtenářům prožít živé portréty nebo využít výlety jako podnět k vlastní pěší cestě. Po vybledlých stopách migrujících zvířat nebo po stezkách dávných obchodních cest nabízejí stezky uvedené v knize Wanderlust jak poznávání přírody, tak potěšení z ní.

  • Formát: 24 × 30 cm
  • Vlastnosti: celobarevná, pevná vazba, 256 stran

Gestalten nadále aktivně přetváří způsob, jakým přistupujeme k publikování. S naší širokou nabídkou titulů se snažíme nejen zlepšit a obohatit životy našich čtenářů, ale neustále se zapojovat do okolní tvůrčí krajiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz