Huf X Greddy Air Freshener

Novinka
Neohodnoceno
Značka: HUF
149 Kč
Skladem

HUF x GReddy oslavuje estetiku závodních formulí a vyladěné detaily s vlastním uměleckým dílem inspirovaným jejich archivem a odkazem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Voňavý osvěžovač vzduchu s elastickou šňůrkou
- Přibližná velikost 4" na šířku
- Společný výrobek HUF X GREDDY

Zakladatel společnosti HUF Keith Hufnagel vyrůstal na skateboardu v drsných ulicích New Yorku 80. let. Patřil k rané generaci pouličních skejťáků, která vyrůstala v prostředí, kde se míchaly městské kontrakultury - hip hop, punk, graffiti, streetwear a další undergroundová hnutí.

V roce 1992 se Hufnagel přestěhoval do San Francisca a stal se profesionálním skateboardistou, což mu nabídlo možnost cestovat po světě prostřednictvím skateboardu. Chtěl se vrátit komunitám, které ho vychovaly, a tak v roce 2002 otevřel první butik HUF v jednom z nejznámějších bloků sanfranciské čtvrti Tenderloin, kde pod jednou střechou spojil nejuznávanější značky skate, streetwear a sneaker.

HUF se rychle stal uznávanou institucí pro těžko dostupné zboží v Bay Area a přilákal novou éru skaterů, umělců a podobně smýšlejících kreativců. Jak se rozrůstala, Hufnagel uvedl na trh vlastní kolekci a spojil do jedné značky to, co podle něj ztělesňovalo ducha skateboardingu a pouliční kultury

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz