Hwy 128 Straight Fit Raw - Roark

Neohodnoceno
Značka: Roark
2 790 Kč
Vyprodáno Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Ve snaze vytvářet udržitelnější výrobky jsme uvedli na trh džínovinu Hempworx, která je odolnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HWY 128 je klikatící se venkovská silnice spojující údolí střední Kalifornie s Fort Bragem skrz Redwoods. Je to také naše džínovina Straight Fit s trochu větším prostorem ve výšce a v oblasti boků až ke kolenům. Tento surový indigový denim vám umožní vytvářet nošení a vtěsnat do něj svůj příběh o cestování a životě. Nyní je vyrobena z konopí Worx™ v rámci naší rostoucí snahy o používání vysoce kvalitních a udržitelných materiálů.

- Středně těžké ekologicky šetrné surové džíny
- 12oz udržitelná a odolná strečová směs džínoviny
- Hemp Worx™ Denim vyvinutý ve spolupráci se společností Cone Denim®:
- Odolná konopná směs Denim
- 4x méně vody než klasické bavlněné džíny
- Bez pesticidů
- 3x pevnější v tahu než bavlna
- Klasická konstrukce s 5 kapsami
- Silné kapsy z poly/bavlny
- Zesílená podšívka zadní kapsy
- Silné prošívání a zesílené zadní díly
- Zip YKK®
- Standardní rovný střih
- Rozměry (velikost 32): Rozpětí nohavic 15" / Kolena 16,75" / Výška vpředu 11".
- K dispozici jsou 2 švy: 32" a 34"
- Vyrobeno v Mexiku
- Materiály: Materiál: 48% Tencel™ / 25% bavlna /20% konopí / 5% recyklovaný polyester / 2% lycra.

UPOZORNĚNÍ: SUROVÝ DENIM NENÍ PŘEDSRÁŽENÝ. PŘI PRANÍ V PRAČCE A SUŠENÍ V SUŠIČCE SE PO ZAKOUPENÍ SRAZÍ O 1 AŽ 2 VELIKOSTI. Mírně se bude srážet i během následujících 3 až 4 pracích a sušicích cyklů.

Artefakty dobrodružství

Každou sezónu je kolekce inspirována příběhy, kulturou, klimatem a lidmi z cest do jiného bodu na mapě. Pátrání po Roarkovi začalo z touhy vyprávět příběhy zrozené z dobrodružství a objevů v podobě muže - je to ten barový dobrodruh, který na šest měsíců mizí do Mexika, aby se nakonec vynořil v Paříži popíjející Bordeaux s dcerou diplomata. . . Každou sezónu najdeme Roark v jiné části světa, jak vypráví příběhy o svých skutcích v rámci našeho produktu, na sociálních platformách a v tištěné knize v maloobchodě. Vyrábíme ročně dvě kolekce oblečení, zavazadel a drobností – artefaktů dobrodružství. Produkt a příběhy, které vytváříme, umožňují lidem objevovat sebe sama prostřednictvím autentického, neuctivého, nebezpečného a účelného dobrodružství na méně projetých cestách. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz