Křesadlo Uco Gear - Black

Neohodnoceno
Značka: UCO Gear
390 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

 Křesadlo UCO Survival Fire - černéKřesadlo UCO Survival Fire - černé. Velmi vydařená verze křesadla od firmy UCO - zajistí díky víceúčelovému křesacímu plíšku. Pomocí křesadla lze rozdělat oheň,  plynový vařič nebo plynový gril. Robustní tyč Ferrocerium s kapacitou více než 3000 křesnutí (při 3000°C) lze použít za všech povětrnostních podmínek (ve všech nadmořských výškách i teplot pod modem mrazu). 
Křesací nerezový plíšek lze použít jako víceúčelová nástroj pro přežití s celkem ??8 funkcemi. Mezi funkce patří šroubovák, otvírák na lahve, 4 velikosti šestihranového klíče. 
Jiskry z UCO Fire Striker lze také použít jako nouzový signál v případě nouze. Plíšek a samotné křesadlo je navázáno na kusu víceúčelové padáakové šňůry s nosnotí až 250kg v tahu.

• Zaručuje více než 3 000 křesnutí 

• Zahrnuje 8 funkčních nástrojů

• Zahrnuje Paracord šňůru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry
Hmotnost: 1 oz. (29 g)
Délka křesala: 50 mm (celková délka 85 mm)
Průměr křesadla: 5 mm
Životnost: min 3 000 křesnutí

UCO vychází ze slov Utility, Comfort a Originality. Společnost byla založena v roce 1971 v Redmondu ve státě Washington a přináší více než 40 let zkušeností v oblasti inovací a výroby outdoorových produktů a doplňků. Každý z produktů UCO je navržen s užitečnými funkcemi, díky nimž je váš čas venku bezpečnější a pohodlnější. S produkty, jako je lucerna Original Candle Lantern, které nabízejí skvělou funkčnost a jednoduchost použití, nebo zápalky Stormproof Matches, které vám pomohou přežít, se stala zn. UCO přední značkou v oblasti svítilen a pomůcek pro rozdělání ohně. V současné době jsou produkty UCO nedílnou součástí SURVIVAL vybavení BUSHCRAFT vybavení, zavazadel pro preppery stejně tak jsou oblíbené mezi outdoor a camping nadšenci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz