Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw - Premium

Novinka
Neohodnoceno
2 490 Kč
Skladem

Kožené provedení. Extrémně výkonná, lehká a parádně skladná kapesní řetězová pila - navržena ve Švédsku! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní řetězová pila Nordic Pocket Saw - Premium

Extrémně výkonná, lehká a parádně skladná kapesní řetězová pila - navržena ve Švédsku! 

Pila Nordic Pocket Saw byla vyvinuta pro snadné použití při outdoorových a bushcraft výpravách. 65 cm dlouhý řetěz vyrobený z tepelně zpracované uhlíkové oceli má dvojité oboustranně broušené řezné zuby na každém hlavním spoji, díky čemuž poskytuje účinné  řezání bez námahy při řezání v obou směrech tahu. Zásadně se tak odlišuje od standardních typů řetězových pil, dostupných na trhu. Pevné kožené rukojeti zajišťují pohodlné a bezpečné uchopení za všech okolností, při práci ve sněhu, dešti i mrazu. Praktické kožené pouzdro s celkovou hmotností pouhých 132 gramů předurčuje pilu k pravidelnému použití ať už jdete na lehko nebo s větším batohem. 

Hlavní přednosti pily Nordic Pocket Saw

  • vysoký řezný výkon - celkem 33 oboustranně broušených řezných zubů
  • snadné použití - díky délce řetězu 65 cm pohodlně zvládnete řezat dřevo o průměru cca 20 cm v jednom člověku
  • nízká hmotnost -  cca 130 g
  • praktické pouzdro - vyrobeno z kvalitní hovězí kůže - možnost připnutí na opasek
  • vysoká kvalita zpracování - navrženo ve Švédsku
  • vítězný produkt SCANDINAVIAN OUTDOOR PRODUCT a vítězný produkt  No. 1 NATIONAL GEOGRAPHIC Adventure Gift Guide 2016

KŮŽE

  • Pouzdro a úchyty jsou u této prémiové řady vyrobeny z kvalitní hovězí kůže a jako takové vyžadují zvláštní péči
  • V průběhu času a používání se kůže začne mírně roztahovat - toto je naprosto normální jako u každého přírodního materiálu

 

Firma Nordic Pocket Saw byl založen v roce 2015 dvěma kamarády, kteří viděli příležitost ve vytváření kvalitních produktů pro jejich vlastní cesty do přírody a později i pro tisíce dalších outdoorových nadšenců.

Vše to začalo když se svými kamarády vyrazili na výlet do Amazonie. Cestovali do nejvíce odlehlých částí Amazonské džungle a při jeho putování potkali domorodce z různých kmenů. S sebou si brávali ruční pilu, kterou si zakoupil jako suvenýr na jedné z jejich obchodních cest. Rozhodli se, že ji dají jednomu z vůdců kmene, který si dárku vážil natolik, že řekl, že je to jeden z neužitečnějších dárků, které kdy dostal.

Odtud tedy pochází nápad vyrábět ruční pily vysoké kvality. V dnešní době se Nordic Pocket Saw stal mezinárodní značkou s prodeji ve více jak 25 zemích na pěti různých kontinentech. Už od úplného začátku byla kvalita hlavní prioritou ve vývoji nových produktů, protože věříme, že zákazníci by se měli spolehnout na svá nářadí. Vytváření kvalitních produktů je zásadní bod v naší neustálé snaze být více udržitelní na trhu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz