Oru Kayak Bay ST Black Edition

Neohodnoceno
Značka: Orukayak
42 990 Kč
Kontaktujte nás
Položka byla vyprodána…

Jsme nadšeni, že můžeme představit ultra limitovanou edici kajaku Oru Bay ST: Black Edition. Černá edice vychází ze stejného přenosného, všestranného a lehkého výkonného kajaku jako náš standardní Bay ST, ale má elegantní a nenápadnou černou povrchovou úpravu. Těchto modelů vyrobíme pouze omezený počet. Objednejte si svůj, než vyprší čas!

Bezpečnostní poznámka: Balení obsahuje reflexní dekly a boční značky, které zajistí vaši bezpečnost při noční jízdě na kajaku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORU KAYAK BAY ST V naší nejnovější iteraci jsme přidali řadu skvělých funkcí k produktu, který uvedl Oru Kayak na trh - výkonný kajak s uzavřeným kokpitem, který je sportovní, všestranný a lehký. Díky novým hliníkovým zámkům kokpitu a extra zesíleným kotevním bodům popruhů jsme jej udělali ještě odolnějším. Jeho aktualizovaný vzor potisku je návratem k našim origami kořenům. Bay ST je konstruován pro nejrůznější typy vod a podmínky a pojme dostatek vybavení pro noční výlety.

Kajak o délce 373 cm, který se dá složit do velikosti velkého kufru. S hmotností 11,8 kg je mnohem lehčí než kajak složený z rotopedu. Je dostatečně kompaktní, aby se dal uložit téměř kamkoli. S obalem Oru Pack ho můžete odbavit i v letadle nebo na túře v divočině.

Bay ST je naše nejuniverzálnější origami loď. Zvládne podmínky od hladkých jezer až po oceánský příboj. Uzavřený kokpit lze použít se stříkací sukní pro pádlování na otevřené vodě. Je nejlepší pro středně pokročilé a pokročilé vodáky, kteří ocení jeho rychlost a obratnost - ale začátečníci s několika pádly za sebou si tento model také zamilují.

Naše lodě jsou lehké, ale mimořádně pevné. Jsou vytvořeny z 5 mm dvouvrstvého, na zakázku extrudovaného polypropylenu s desetiletou UV úpravou. V překladu? Kajaky Oru jsou neuvěřitelně odolné proti propíchnutí + oděru a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vydrží klouzání po kamenech, nárazy do překážek a desetitisíce skládání.

Hmotnost: 26 liber (11,8 kg)
Délka: 12'3" (373 cm)
Šířka: 25" (64 cm)
Kokpit: 16" x 30" (41 x 76 cm)
Úložný prostor: 90 litrů
Maximální výška pádlujícího: 190,5 cm
Nosnost: 300 liber (136 kg)
Krabice na kajak: Rozměry: 33" x 14" x 29" (84 x 36 x 74 cm)
Přepravní krabice: 35" x 17" x 31"
Doba sestavení: 10-15 minut

 
 

 

 

Z KRABICE NA LOĎ ZA PÁR MINUT

Vyrábíme nejinovativnější přenosné lodě na světě – skládací flotilu navrženou s ohledem na jednoduchost, svobodu a radost. Naše kajaky jsou sbalitelné a kompaktní, ale nikdy neslevují z hlediska odolnosti nebo výkonu – a jsou stejně nenáročné na oči jako na vodě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz