Oru Kayak Coast XT

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Oru Kayak
50 590 Kč
Skladem

Oru Kayak - NOVÝ MODEL Coast XT je nejlepší loď, jakou jsme dosud postavili. Nyní se lépe skládá, je komfortnější a bezpečnější. Je to expediční kajak pro ty největší dobrodružství, naše vlajková loď. Jeho velikost a tvary jsou inspirovány tradičními arktickými kajaky a dodávají mu skvělou rychlost a obratnost. Je schopný seriózních expedic a profesionálních výkonů. Extra popruhy na palubě lodi dovolují převézt další potřebný náklad pro vaši expedici nebo se hodí k asistenci při záchraně. Nastavitelné podpěry pro stehna přidávají ke komfortu a zlepšují kontrolu lodi. Coast XT je kajak, na který se nejen hezky kouká, ale na kterém se i krásně pádluje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oru Kayak Coast XT je stvořen pro pořádné dobrodružství - a nyní jsme ho udělali ještě robustnějším díky novým hliníkovým záklopkám v kokpitu a extra zesíleným kotevním bodům popruhů. Přibyl také nový geometrický vzor, který křičí "výkon". Coast XT je náš superrychlý origami kajak v nabídce - je efektivní ve vodě a pojme dostatek vybavení na celé dny. Je dostatečně odolný, aby zvládl otevřený oceán, ale zároveň dostatečně lehký, abyste ho mohli nosit na zádech.

Výkonný kajak o délce 493 cm, který se složí do velikosti velkého kufru. S hmotností 14,5 kg váží tento origami kajak stejně jako ultramoderní kajak z uhlíkových vláken. Je dostatečně kompaktní, abyste ho mohli uložit do kufru, skříně, lodi nebo garáže - ale vejde se do něj spousta vybavení. S obalem Oru Pack ho můžete odbavit i v letadle nebo se vydat na túru do odlehlých vod.

Coast XT zvládne vše, co na něj hodíte. Uzavřený kokpit lze použít se stříkací sukní, která vás udrží v suchu ve vlnách nebo dešti. Je nejlepší pro středně pokročilé a pokročilé vodáky.

Naše origami kajaky jsou lehké, ale mimořádně pevné. Jsou vytvořeny z 5 mm dvouvrstvého, na zakázku extrudovaného polypropylenu s desetiletou UV úpravou. V překladu? Kajaky Oru jsou neuvěřitelně odolné proti propíchnutí + oděru a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vydrží klouzání po kamenech, nárazy do překážek a desetitisíce skládání.

Hmotnost: 32 liber (14,5 kg)
Délka: 16'2" (493 cm)
Šířka: 25" (64 cm)
Kabina: 16" x 30" (41 x 76 cm)
Úložný prostor: 180 litrů
Maximální výška pádlujícího: 190,5 cm (6'3")
Nosnost: 400 liber (181 kg)
Schránka na kajak: 33" x 14" x 29" (84 x 36 x 74 cm)
Přepravní krabice: 35" x 17" x 31"
Doba sestavení: 10-15 minut

 

 

 

Z KRABICE NA LOĎ ZA PÁR MINUT

Vyrábíme nejinovativnější přenosné lodě na světě – skládací flotilu navrženou s ohledem na jednoduchost, svobodu a radost. Naše kajaky jsou sbalitelné a kompaktní, ale nikdy neslevují z hlediska odolnosti nebo výkonu – a jsou stejně nenáročné na oči jako na vodě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz