P. Kiddo Serious - Astré People

Neohodnoceno
Značka: Astré People
1 450 Kč
Skladem

PONCHO KIDDO

Věříme v pončo. V harmonii, kterou domů přinese jedinej kus oblečení, který vaše dítě v létě potřebuje! Buď to je na naháče, nebo na pončo! Ať se bude válet v trávě nebo písku. Zachumlají se do něj po všech koupačkách, sprchách, vodních bitvách, letních bouřkách ... a ještě u toho budou vypadat tak rozkošně, že jim odpustíte i to, že je 22h a oni pořád nejsou v pelechu! Jak říkáme HARMONIE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uni velikost je 4-8 let.

Pončo je utkané z poctivého 250g froté ze 100% bavlně v malé tkalcovně v Čr.

Jsme Anie a Lukáš.

Manželé, rodiče dvou draků, nejlepší přátelé a partners in crime! Milujeme bezprostřednost, 70s, starý rádia i pecky uvnitř.

Zažili jsme spolu mnohý, procestovali kus světa, podnikali v různých oborech až začaly všechny naše cesty směřovat k nevyhnutelnýmu - vytvoření Astré People. K vytvoření nejen značky oblečení, ale především komunity lidí, kteří milují přesně to, co my. Nadšence, dobrodruhy, srdcaře a trochu blázny., který se neumí do věcí vrhat jinak, než po hlavě.  Lidi, kteří nežijí ve škatulkách ale mají dost kuráže a možná spíš drzosti, žít skutečně sami sebe a to, co pro ně život představuje.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz