Patagonia Merganzer Hat - Water People Banner: Pufferfish Gold

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 190 Kč
Skladem

Náš klobouk Merganzer, který miluje vodu, vypadá stejně dobře jako jeho jmenovec, když se potápí do vln a hledá je, a to díky provazu na okraji, který slouží jako stahovací pásek pod bradou. Je vyrobena z 96% recyklovaného nylonu NetPlus® z recyklovaných rybářských sítí, který pomáhá snižovat znečištění oceánů plasty/4% elastanu v plátnové vazbě, s povrchovou úpravou DWR (odolná vodoodpudivá úprava), která je vyrobena bez PFC (perfluorovaných chemikálií). Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobnosti o látce
Prodyšná tkanina je vyrobena z 96 % z recyklovaného nylonu NetPlus®, který je vyroben z recyklovaných rybářských sítí a pomáhá snižovat znečištění oceánů plasty / 4 % elastanu; s povrchovou úpravou DWR (odolná vodoodpudivá úprava), která je vyrobena bez PFC (perfluorovaných chemikálií) a odvádí lehkou vlhkost.

Plovoucí okraj snižující oslnění
Měkký, splývavý lem má tmavý podbradek, který snižuje oslnění a chrání oči před sluncem.

Skladný pásek pod bradou
Provázek na okraji slouží jako dvojitý podbradní pásek, který udrží klobouk na místě při potápění s kachnou, aniž by vypadal nepatřičně daleko od vln.

Bezpečné uchycení na vodě
Nízkoprofilová, nastavitelná, rychloupínací spona v zadní části zajišťuje pevné uchycení; diskrétní kotvička na vodítku udrží čepici v bezpečí, i když je ponořená.

Rychle odvádějící pot vnitřní pásek
Lehká nízkoprofilová potní páska nabízí regulaci vlhkosti a teploty, s technologií MiDori® bioSoft pro větší odvod vlhkosti a měkkost a s technologií HeiQ® Mint proti zápachu.

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Vyrobeno v továrně s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří tento produkt vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Země původu
Vyrobeno v Číně.

Hmotnost
69 g

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz