Patagonia P-6 Label Trad Cap - High Hopes Geo Small: Salamander Green

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Patagonia
1 090 Kč
Skladem

Tato tradiční šestipanelová kšiltovka s nízkou korunkou, bez struktury, vyrobená z organické bavlny a s nastavitelným páskem je opatřena plně sledovatelnými 100% recyklovanými rybářskými sítěmi NetPlus® od společnosti Bureo. Šitá s certifikací Fair Trade Certified™.

Fair Trade
83 % naší řady je šito s certifikací Fair Trade Certified™. To je více Fair Trade stylů než u jakékoli jiné značky oblečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


Šestipanelová kšiltovka s nízkou korunkou, bez struktury, s nastavitelným zapínáním na látkový pásek.

Vyrobeno ze 100% organické bavlny
Plátěná čepice a čelenka z organické bavlny

Okraj ze 100% recyklovaných rybářských sítí
Křidélko ze 100% recyklovaných rybářských sítí NetPlus®

Podpora lidí, kteří tento produkt vyrobili
Šito s certifikací Fair Trade Certified™, což znamená, že lidé, kteří jej vyrobili, si za svou práci zasloužili prémii.

Země původu
Vyrobeno v Číně.

Hmotnost
85 g (3 oz)

Patagonia, založená Yvonem Chouinardem v roce 1973, je americká oděvní společnost, která prodává outdoorové oblečení. První obchod byl otevřen v roce 1973 ve Ventuře a prodával na zakázku horolezecké vybavení, než rozšířil svou výrobní řadu o oblečení vytvořené pro jiné outdoorové sporty, jako je surfování. 

Kromě sportovního oblečení dnes Patagonia nabízí také outdoorové produkty, jako je kempingové jídlo, spací pytle a batohy. Ve snaze být udržitelnou společností představila společnost Patagonia v roce 2017 koncept ‚Worn Wear‘, který zákazníkům umožňuje vracet konkrétní položky společnosti Patagonia v dobrém stavu výměnou za nový kredit na zboží. 

Patagonia se navíc zapojila do řady kampaní za ochranu životního prostředí a politických aktivistů, včetně 1 % svých celkových prodejů ekologickým skupinám a 100 % prodejů z Černého pátku ekologickým organizacím (což dosáhlo 10 milionů dolarů). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz