Pendleton Stanley Beer Pint Set

Akce
Neohodnoceno
Značka: Pendleton
2 190 Kč –9 %
Pendleton Stanley Beer Pint Set
2 190 Kč –9 % 1 990 Kč
Skladem

Sada dvou půllitrových hrnků o objemu 473 ml od společnosti Stanley® X Pendleton. Toto nádobí na nápoje je vyrobeno z odolné nerezové oceli bez obsahu BPA a je vakuově izolované, aby nápoje zůstaly déle chladné. Jsou ideální na tábor nebo na chatu, nerozbijí se, neroztříští ani nezreziví a dají se stohovat dohromady pro snadné skladování. Sada obsahuje jeden hrnek v každém vzoru, který vychází z našich pruhů National Park a Yakima Camp Stripes, vytvořených vylepšeným procesem tisku, který zachovává barvy živé, praní za praním.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová ocel
Objem 473ml
Lze mýt v myčce nádobí

Tradice amerického řemesla, kterou před více než 100 lety založila jedna rodina.

V roce 1863 byla cesta po atlantickém pobřeží, překonání Panamského průlivu na oslu a plavba po pobřeží Pacifiku vyčerpávající čtyřměsíční cestou. Pro Thomase Kaye, mladého anglického tkalce, to však byl splněný sen. Byl to starý známý námořník, který se již před lety vydal přes Atlantik, aby pracoval v textilních továrnách na východním pobřeží. Se zdokonalenými dovednostmi se vydal do oblasti s ideálními podmínkami pro chov ovcí a produkci vlny. Místo s mírným počasím a dostatkem vody - nejnovější americký stát Oregon.

Kay pomáhal organizovat druhou oregonskou vlnařskou továrnu v Brownsville, kde dohlížel na tkalcovský provoz. Od založení první vlnařské továrny v Pendletonu v roce 1893 až po navázání obchodních kontaktů s původními americkými komunitami pomáhala Fannie navazovat na odkaz svého otce. Stejně jako její otec předala Fannie v roce 1898 rodinnou tradici svým třem synům. O necelý rok později bylo v provozu nové oddělení na úpravu vlny a začalo se obchodovat s prvními hotovými vlněnými výrobky, čímž byl položen základ společnosti Pendleton Woolen Mills. Tradice vlny a textilních inovací, kterou založil Thomas Kay a jeho rodina, je dnes základem všech výrobků společnosti Pendleton.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz