Pendleton Stanley Classic Insulated Bottle - White

Neohodnoceno
Značka: Pendleton
2 690 Kč –11 %
Pendleton Stanley Classic Insulated Bottle - White
2 690 Kč –11 % 2 390 Kč
Skladem

Klasickou vakuovou láhev Stanley zdobí pruhy z nejprodávanější deky Yakima Stripe Blanket od společnosti Pendleton, vytvořené vylepšeným procesem tisku, který zachovává barvy živé praní za praním. Tato robustní láhev je vyrobena tak, aby vydržela, a má dvojitou izolaci, která udrží nápoje horké nebo studené po celé hodiny. Nepropustný šroubovací uzávěr má izolovaný uzávěr, který slouží jako 8uncový hrnek. Široké hrdlo pro snadné plnění. Nerezová ocel je odolná proti korozi a neobsahuje BPA.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nerezová ocel
Objem 946 ml.
Lze mýt v myčce na nádobí

Tradice amerického řemesla, kterou před více než 100 lety založila jedna rodina.

V roce 1863 byla cesta po atlantickém pobřeží, překonání Panamského průlivu na oslu a plavba po pobřeží Pacifiku vyčerpávající čtyřměsíční cestou. Pro Thomase Kaye, mladého anglického tkalce, to však byl splněný sen. Byl to starý známý námořník, který se již před lety vydal přes Atlantik, aby pracoval v textilních továrnách na východním pobřeží. Se zdokonalenými dovednostmi se vydal do oblasti s ideálními podmínkami pro chov ovcí a produkci vlny. Místo s mírným počasím a dostatkem vody - nejnovější americký stát Oregon.

Kay pomáhal organizovat druhou oregonskou vlnařskou továrnu v Brownsville, kde dohlížel na tkalcovský provoz. Od založení první vlnařské továrny v Pendletonu v roce 1893 až po navázání obchodních kontaktů s původními americkými komunitami pomáhala Fannie navazovat na odkaz svého otce. Stejně jako její otec předala Fannie v roce 1898 rodinnou tradici svým třem synům. O necelý rok později bylo v provozu nové oddělení na úpravu vlny a začalo se obchodovat s prvními hotovými vlněnými výrobky, čímž byl položen základ společnosti Pendleton Woolen Mills. Tradice vlny a textilních inovací, kterou založil Thomas Kay a jeho rodina, je dnes základem všech výrobků společnosti Pendleton.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz