Pendleton Stanley Trigger-Action Travel Mug - White

Neohodnoceno
Značka: Pendleton
1 890 Kč –10 %
Pendleton Stanley Trigger-Action Travel Mug - White
1 890 Kč –10 % 1 690 Kč
Skladem

Tento hrnek z nerezové oceli je navržen pro snadné popíjení na cestách a kombinuje řemeslné zpracování značky Stanley® a autentické vzory Pendleton vytvořené vylepšeným procesem tisku, který zachovává živé barvy po každém umytí. Dvoustěnná vakuová izolace udrží nápoje horké nebo studené po celé hodiny; speciální víčko se spouštěcím tlačítkem umožňuje jednoduché ovládání jednou rukou. Neobsahuje BPA. Vhodné pro většinu držáků na nápoje.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová ocel
Objem 473 ml
Lze mýt v myčce na nádobí

Tradice amerického řemesla, kterou před více než 100 lety založila jedna rodina.

V roce 1863 byla cesta po atlantickém pobřeží, překonání Panamského průlivu na oslu a plavba po pobřeží Pacifiku vyčerpávající čtyřměsíční cestou. Pro Thomase Kaye, mladého anglického tkalce, to však byl splněný sen. Byl to starý známý námořník, který se již před lety vydal přes Atlantik, aby pracoval v textilních továrnách na východním pobřeží. Se zdokonalenými dovednostmi se vydal do oblasti s ideálními podmínkami pro chov ovcí a produkci vlny. Místo s mírným počasím a dostatkem vody - nejnovější americký stát Oregon.

Kay pomáhal organizovat druhou oregonskou vlnařskou továrnu v Brownsville, kde dohlížel na tkalcovský provoz. Od založení první vlnařské továrny v Pendletonu v roce 1893 až po navázání obchodních kontaktů s původními americkými komunitami pomáhala Fannie navazovat na odkaz svého otce. Stejně jako její otec předala Fannie v roce 1898 rodinnou tradici svým třem synům. O necelý rok později bylo v provozu nové oddělení na úpravu vlny a začalo se obchodovat s prvními hotovými vlněnými výrobky, čímž byl položen základ společnosti Pendleton Woolen Mills. Tradice vlny a textilních inovací, kterou založil Thomas Kay a jeho rodina, je dnes základem všech výrobků společnosti Pendleton.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz