Roark Accomplice Escape Modular 2L Bag

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Roark
1 290 Kč
Skladem

Přizpůsobí se vaší cestě.

Brašna Accomplice Escape Mod je navržena tak, aby fungovala samostatně jako rychlá brašna na cestách, ale lze ji spojit s jakoukoli brašnou z naší řady Accomplice a získat tak další bezpečný úložný prostor. Tato brašna, navržená se dvěma hlavními kapsami a vyrobená z lehké, ale odolné a voděodolné tkaniny Nylon Ripstop pro dlouhou životnost, poskytuje bezpečnost a mobilitu pro všechny typy cestování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Brašna na bederní pás o objemu 2 l odolná proti povětrnostním vlivům
Připevnitelný systém Mod Slide-Lock pro snadné a bezpečné upevnění na batohy Accomplice: Mule 25L nebo 45L a Missing Link 42L
Lehká, odolná a voděodolná tkanina Ripstop
Dlouhotrvající úprava DWR
2 vnější kapsy na zip, včetně skryté kapsy na cestovní pas a visačku Airtag
Hlavní kapsa s vnitřní měkce vystlanou kapsou na brýle a háčkem na klíče
Sklopný nebo odnímatelný nastavitelný bederní popruh
Odolný popruh s řetízkem
Reflexní sítotisk s logem Roark
Zipy YKK®
Vyhovuje požadavkům TSA
Rozměry: 9 x 5 x 2,75" / 23 x 13 x 7 cm
Materiály: Materiál: 100% nylon
Všechny brašny Accomplice se prodávají samostatně.

 

Artefakty dobrodružství

Každou sezónu je kolekce inspirována příběhy, kulturou, klimatem a lidmi z cest do jiného bodu na mapě. Pátrání po Roarkovi začalo z touhy vyprávět příběhy zrozené z dobrodružství a objevů v podobě muže - je to ten barový dobrodruh, který na šest měsíců mizí do Mexika, aby se nakonec vynořil v Paříži popíjející Bordeaux s dcerou diplomata. . . Každou sezónu najdeme Roark v jiné části světa, jak vypráví příběhy o svých skutcích v rámci našeho produktu, na sociálních platformách a v tištěné knize v maloobchodě. Vyrábíme ročně dvě kolekce oblečení, zavazadel a drobností – artefaktů dobrodružství. Produkt a příběhy, které vytváříme, umožňují lidem objevovat sebe sama prostřednictvím autentického, neuctivého, nebezpečného a účelného dobrodružství na méně projetých cestách. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz