White Sage - Incense Cones - wxy.

Neohodnoceno
Značka: wxy.
990 Kč
Skladem

20 vonných vonných kuželů palo santo ve značkové betonové krabičce wxy. každý výrobek obsahuje mosaznou destičku, do které můžete zapálit vonný kužel. betonovou krabici znovu použijte poté, co byly všechny vaše kornouty použity k uložení drobností nebo jako miska na mýdlo. 
 
postup: umístěte kužel do přiložené mosazné desky. zapalte špičku kužele zápalkou nebo zapalovačem a po 10-15 sekundách sfoukněte plamen. kužel pak bude hořet asi 15 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

20 vonných kuželek
Betonová krabička
Mosazný držák na zapálení vonných kuželek
Ke každému nákupu WXY. Výrobku věnujeme 3 % ze zisku charitativní organizaci nebo projektu.

Naše ručně lité výrobky vyrobené ve Velké Británii neobsahují žádné materiály živočišného původu ani parabeny. Všude, kde je to možné, používáme recyklovatelné materiály a prakticky nepoužíváme plasty. Pro skvělé a čisté výsledky hoření používáme 100% vosk na rostlinné bázi, který neobsahuje palmy.

Naše vůně navrhujeme tak, aby navozovaly stavy mysli a nevyslovené pocity, které dokáže zprostředkovat pouze vůně. Naše estetika je jasná a jednoduchá, vypadá dobře v každé místnosti a nechává mluvit vůně.

Čistší, lepší a poctivější vůně pro váš domov. 100% rostlinné voskové svíčky, vonné oleje bez parabenů. Vysoce kvalitní vůně, realistické ceny a vyrobené ve Velké Británii. Naše vůně navrhujeme tak, aby evokovaly stavy mysli a nevyslovené vjemy, které dokáže komunikovat pouze vůně. Naše estetika je jasná a jednoduchá, vypadá dobře v každé místnosti a nechává mluvit vůně. 

Naše ručně lité produkty vyrobené ve Spojeném království neobsahují žádné živočišné materiály ani parabeny. Všude, kde je to možné, používáme recyklovatelné materiály a prakticky žádné plasty. Pro skvělé a čisté výsledky hoření používáme 100% rostlinný vosk, který neobsahuje palmový olej.

S každým nákupem produktů WXY. věnujeme 3 % ze zisku charitativní organizaci nebo projektu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz