Gestalten Leaving the Comfort Zone

Neohodnoceno
Značka: Gestalten
1 090 Kč
Skladem

Leaving the Comfort Zone

THE ADVENTURE OF A LIFETIME
 

Tato kniha ukazuje, jaké to je prožívat celé spektrum života. Od setkání s různými kulturami přes poznávání svobody přírody, navazování přátelství a putování novou krajinou vás toto dobrodružství nakonec zavede na cestu sebepoznání. Kniha plná působivých obrázků a odborných rad podrobně popisuje čtyřicetikilometrovou cestu napříč několika zeměmi a kontinenty, kterou člověk absolvoval silou vlastních svalů.

Kniha Opustit zónu pohodlí přináší cenné informace z první ruky a poznatky, které vám pomohou naplánovat si vlastní expedici, od toho, kde se ubytovat, co jíst, až po to, koho můžete na cestě očekávat. Jedná se o živou kroniku lidského ducha a toho, co se stane, když při zkoumání neznámého opustíte svou komfortní zónu.

Olivier van Herck a Zoë Agasi jsou belgicko-nizozemský pár, který strávil čtyři roky cestováním po světě šesti různými cestovatelskými metodami. V roce 2016 vyrazili nezkušeně a na neurčito na dvou starožitných kolech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editors: gestalten, Olivier Van Herck & Zoë Agasi
Features: Full color, hardcover, stitch bound, 320 pages
Format: 22.5 × 29 cm

Gestalten je mezinárodní nakladatelství, které spolupracuje s nejzajímavějšími světovými tvůrci a snaží se dokumentovat a předvídat zásadní pohyby v architektuře a interiérech, designu a módě, útěku a mobilitě, cestování, jídle a nápojích, jakož i ve vizuální kultuře.
Gestalten, který zkoumá kreativitu ve všech jejích podobách, je známý a oblíbený miliony lidí po celém světě díky své jedinečné optice napříč tištěnými i digitálními médii. gestalten také vydává ilustrované knihy pro děti prostřednictvím svého imprintu Little gestalten.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz